Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:
o nee daar moet ik niks van hebben

Dat zei ik ook toen ik NET 14 was.

Halverwege 14 zou dat liegen geheten hebben

 

tja, maar tegen mij zegen ze ook altijd dat ik anders ben dan de andere, ik ben ook echt een buiten mens.

laten we zeggen bv ik ga ook helemaal niet graag naar de cinema enz..

Geplaatst:

Dat ben ik ook een echt buitenmens, ging/ga nooit naar disco/kroeg/cinema, zaten met vrienden altijd midden in de natuur, maar dan wel met een biertje of iets anders lekkers Maar blijf lekker je zelf Veerkee, daar mag je trots op zijn

Even a broken clock is right twice a day

Geplaatst:
o nee daar moet ik niks van hebben

Dat zei ik ook toen ik NET 14 was.

Halverwege 14 zou dat liegen geheten hebben

 

En dat zeg ik nog steeds nu ik 16 ben

 

Maarja, ik hou van zoveel dingen Vraag niet waarom ik net 7 uur non-stop heb zitten game'en... ... . . . tribalwars Maar nog nooit 1 druppel alcohol, of 1 druppel energie-drank-gedoe *uit blikjes* naar binnen gehad.. (AA-Drink natuurlijk wel Die extra energy van hun heeft 90 gram suiker per 100ml! NeeNee, heb die troep niet vaak.. veel te zoet

 

 

 

En Veerke, groot gelijk.. Met zeuren kom je ver

Geplaatst:

Tribalwars heb ik vroeger ook al een aantal keer gespeeld maar doe ik nu niet meer aan(Gaat te veel tijd inzitten).Ben jij daar heel goed in?Kom anders even in babbeltuin in de huiskamer verder praten.

Wat is onkruid?Iets wat je niet moet zaaien maar toch uitkomt.

Geplaatst:

Volgens mij heeft het hier vannacht gevroren de grond in de bak is hier en daar wit...

wat betekend dat? dat mijn sla plantje binnekort dood gaat?

  • 2 weeks later...
Geplaatst:
zoals de titel al zegt,

mijn vraag is of zo een square foot garden, zo een 1 viertkante meter bak met vakjes ook zo te koop is?

zo ja, weten jullie waar?

bij Welkoop en de diverse ander tuincentra kost ca 19,95

Geplaatst:

ik heb ze net gekocht bij Brico Planit (de vroegere Leroy Merlin, wel aan 34 euro stuk maar van het merk Keter, en in plastiek, je zet ze in een paar minuten in elkaar

Geplaatst:

Rick, gewoon wat op voorraad maken als bouwpakket en in de verkoop zetten! Zoals je hier op t forum kan lezen is er best wel veel vraag naar.

Good things come in small packages

  • 1 maand later ...

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...