Ga naar inhoud

Wil je minder Advertenties?

Maak dan nu een account of log in!

Featured Replies

Geplaatst:

Ik heb plaats genoeg in mijn tuin maar toch zet ik ieder jaar een groenteplant in pot op mijn oprit die ik extra vertroetel en die dan als een soort 'groenteplant als sierplant' moet dienen. Waren dat de afgelopen jaren planten als puntpaprika ananaskers en meloenpeer , dit jaar zijn dat mijn twee kerstomaten van het ras Sungold die naar ik verwacht best nog wel een metertje hoger kunnen worden .Speciaal voor dit doel had ik ze al vroeg gezaaid , ergens in januari, en ondanks het slechte voorjaar hebben ze het keurig gedaan. Ze staan dan ook wel supergunstig tegen een muur op het zuiden. Tomaatjes van de Sungold rijpen af in de kleur oranje en worden niet rood. Momenteel zijn er dus al genoeg rijpe tomaatjes aan deze planten maar ik vind het zonde om ze te oogsten. Deze planten zijn er puur voor de fun .

img185878021373564886.JPGimg186813241373564894.JPGimg186935271373564901.JPGmeloenpeer

aangepast door Gast

-- Planten kunnen niet voelen. Je kunt planten wél aanvoelen. --

Geplaatst:

mooi!

en wat een grappig origineel idee........

heb je nog foto's van andere jaren voor ons om te zien?

kiezen voor helpende handen is delen in de praktijk!

http://guppedup.blogspot.nl/

Geplaatst:

Dat zijn ferme trosjes.

Heb je foto's van de meloenpeer/pepino?

Potgrond, de basis van nen bloemenwinkel!

Geplaatst:

Ja prachtig ! Heb er ook een paar op het terras staan, hoewel ze ook op de tuin hadden kunnen staan en ik kijk er dan ook extra naar. Zelfde maat potten. Ben trouwens wel blij dat jij exact datzelfde gekrulde blad hebt als ik aan de planten.

 

We mogen onze sierplant-nutsplant van dit seizoen ook hier plaatsen in dit topic neem ik aan ? Ga ik morgen een foto maken van mijn citroen ofzo.

Geplaatst:

Wow mooi zeg! Ik denk alleen dat ik het toch niet zou kunnen laten om de tomaatjes op te eten... ze zien er erg lekker uit!

Geplaatst:

Met zoveel tomaatjes zou ik er idd ook wel wat van snoepen. Ik zou trouwens bang zijn dat de buren, vooral kinderen, er vanaf pikken

Geplaatst:
  • Auteur
heb je nog foto's van andere jaren voor ons om te zien?
De foto van de meloenpeer in pot vond ik niet meer terug , wel die van de ananaskers en puntpaprika. Van de puntpaprika zijn beide foto's van dezelfde plant aan het einde van het seizoen. Om de vruchten op het plaatje mooi uit te laten komen had ik voor ik die oogstte eerst even de bladeren verwijderd .

ananaskers61351373654769.jpg

 

punt148891373654769.jpg

 

punt230921373654770.jpg

-- Planten kunnen niet voelen. Je kunt planten wél aanvoelen. --

Geplaatst:

ja, waarom niet eigenlijk? Het zijn prachtige planten die ook sierwaarde hebben! Iets om in gedachten te houden voor volgend jaar. Inspirerend!

 

Marijke.

Door een klein beetje zon kun je veel regen vergeten.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic