Jump to content

Huh?! (Scheuren of barsten kool)


Jorieke123

Recommended Posts

Wat ik nou toch aantrof... deze witte kool:

 

evc1av67031371142650.jpg

33dk2ux39911371142651.jpg

30c0xu197931371142651.jpg

 

Een hert?! Er stonden wel wat vage pootafdrukken (denken we, moeilijk te zien, en je gaat er toch naar op zoek). De 3 kolen aan de rand van het veldje zijn niet aangeraakt. Ze moesten blijkbaar precies de kool in het midden hebben, en hebben maar een paar happen genomen. Zo vreemd! De moestuin ligt tegen het huis, en we hebben de hele tuin bijna helemaal omheind. Verder is er helemaal geen andere groente aangetast... Zouden ze nu terug komen???

Kom 15 april ook naar de Moestuinforumdag in Zelhem!

www.moestuinforum.nl/forum/50-moestuinforum-dag/

Veldvarkens.nl En: Veldvarkens-facebook

Link to comment
Share on other sites

Ziet er uit als scheuren. Het is een tijdje droog geweest en de afgelopen week is behoorlijk wat regen gevallen waardoor de druk in de kool van binnenuit toeneemt. Witte kool groeit trouwens door totdat deze te groot wordt en scheurt / barst, dus daar kan het ook aan liggen.

Link to comment
Share on other sites

Als de kool zelf nog niet echt groot was dan lag het mogelijk aan het door DVL geschetste barsten door van een situatie met weinig water naar een situatie met veel water te gaan.

 

3 dagen koolsla is ook nogal wat, denk dat je ze wel enkele dagen kunt bewaren. Dan kun je het nog een beetje verdelen over de week

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...