Geplaatst: 18 februari 201411 j hallo heb via via aan een grote hoeveelheid gebruikte stekplaten(bakken) kunnen geraken 3paletten ideaal om voor te zaaien enzze staan nu bij mij thuis opgeslagen in de schuur in wetteren belgieals er iemand intresse heeft laat maar weten ze mogen gratis weg. mvg frederik even een lijstje maken dat ik weet hoeveel ik er ongeveer naar het MTFD meebreng. Aalterse-willy : continu aanvoer Monika : ?Bit : ?Beertjerinke : 10Jasmin : 4Jorg : ?Thea : 5Stan : 5Connie : 2Tommy_joey : 10Geedee : 10Piroska : 10Loraine : 5Weknow : 5Estemy : 1 dit is het lijstje moest er iets niet juist zijn zeg het maar.groetjes frederik 3 april 201411 j aangepast door Gast
Geplaatst: 18 februari 201411 j Ik wil er wel enkele, kan ze komen ophalen want ik passeer wel eens in Wetteren, op de E40 dan wel, maar zo ver is dat niet van het centrum.Stuur uw adres maar eens dan kunnen we afspreken.Grtjs Voor al de schone meiskes ne zoen, en voor de ventjes ne pol.
Geplaatst: 18 februari 201411 j Willy, zou je er misschien wat extra mee willen nemen? Misschien dat er mensen zijn die naar de mtfd komen er wel wat willen. Ik zou er in ieder geval erg blij mee zijn.
Geplaatst: 18 februari 201411 j Auteur @Willy ga je alles doorsturen dit weekend. heb er in totaal 635 traysmss als er genoeg vraag is kom ik er anders meet een deel naar MTFD.kunnen er veel in men camionette. gtz Frederik
Geplaatst: 18 februari 201411 j Ik had Aalterse-Willy al per pb gevraagd of hij er een paar voor mij mee kon nemen, maar als je zelf komt naar de MTFD ? Heel graag, en ik betaal er gewoon voor hoor.Een hele fijne maat deze.
Geplaatst: 18 februari 201411 j Misschien is het ook wat voor de Belgen op de beide peperfora? Pepermensen willen ook nog wel eens veel zaaien... http://www.chillipeper.nl/forum/index.php http://www.peppersrus-forum.nl
Geplaatst: 18 februari 201411 j Nou ik zou er ook wel 10 willen als ze naar mtfd kunnen komen Altijd makkelijk voor zaaien een beginner moet toch ergens beginnen en door jullie lukt het ook
Geplaatst: 18 februari 201411 j Heleba beste mensen, ik heb nu wel een redelijk grote auto maar geen camion hé.En ik ga die bakken wel graag halen en er zelfs enkele meenemen naar de MTFD maar ik heb ook nog veel andere dingen mee te nemen.Maar we doen ons best, ook al is dat soms niet genoeg. Voor al de schone meiskes ne zoen, en voor de ventjes ne pol.
Geplaatst: 18 februari 201411 j heb er in totaal 635 traysmss als er genoeg vraag is kom ik er anders meet een deel naar MTFD.kunnen er veel in men camionette. gtz Frederik als je komt wil ik er wel hoor wilals je iet komt dan bedankt voor aanbod 18 februari 201411 j aangepast door Gast een beginner moet toch ergens beginnen en door jullie lukt het ook
Geplaatst: 18 februari 201411 j Nog al een liefhebber hier! Ideaal om er daar enkele van te kunnen gebruiken! Maar als je zo goed wilt zijn, Willy, om die voor ons allemaal op te halen bij Fred, dan mag je wel een aanhanger of een camion meenemen. Het zou je nog kunnen bezuren dat je zo enthousiast reageerde om mee te gaan naar de Forumdag In mijn moestuin heers ik als een tiran.Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.
Geplaatst: 18 februari 201411 j Ik zou er ook heel graag een stel willen hebben. Ik kom naar de MTFD. http://www.facebook.com/JasminSoap https://jasminsoapstudio.com/
Geplaatst: 18 februari 201411 j Nog al een liefhebber hier! Ideaal om er daar enkele van te kunnen gebruiken! Maar als je zo goed wilt zijn, Willy, om die voor ons allemaal op te halen bij Fred, dan mag je wel een aanhanger of een camion meenemen. Het zou je nog kunnen bezuren dat je zo enthousiast reageerde om mee te gaan naar de Forumdag Weknow, wie heeft er me toe aangezet om naar de MTFD te gaan????Gij drommelse deugniet gij.Maar een aanhanger kan wel mee natuurlijk, efkes die van de zoon vragen, de mijne is te groot en lomp. (gelijk de eigenaar?) Voor al de schone meiskes ne zoen, en voor de ventjes ne pol.
Geplaatst: 18 februari 201411 j Hier ook wel interesse voor een aantal stekbakken. Ik kom ook naar de Moestuinforum dag.
Geplaatst: 18 februari 201411 j Hier ook iemand die er 3 of 5 zou willen.@Bit wilt ze wel meenemen.Als het doorgaat,alvast bedankt. http:// www.zonnehoekje.nl overnachten nabij het Lauwersmeer.
Geplaatst: 18 februari 201411 j Wat een mooi aanbod! Ook ik zou er graag 10 bekomen. Misschien, als je erover denkt om naar de MTFD te komen, zouden we je ook ruilmateriaal aan kunnen bieden..kijk hier maar eens naar de ruiltopics...moestuinforum-dag-f58.html We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 18 februari 201411 j Goed idee, Appelvrouw. Dan Heeft Frederik ook leuke dingen voor zijn tuin in ruil En nog meer Vlaamse forumleden op de MTFD, dat vind ik ook wel leuk en meer recht doen aan dat er vele Vlamingen op het forum zijn In mijn moestuin heers ik als een tiran.Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.
Geplaatst: 18 februari 201411 j Hier ook wel een lieve hebbert ehh lief-hebber als ze naar de MTFD komen. Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl
Geplaatst: 22 februari 201411 j Auteur Heleba beste mensen, ik heb nu wel een redelijk grote auto maar geen camion hé.En ik ga die bakken wel graag halen en er zelfs enkele meenemen naar de MTFD maar ik heb ook nog veel andere dingen mee te nemen.Maar we doen ons best, ook al is dat soms niet genoeg. heb vandaag eens gerekend hoeveel ik er in men camionet krijg ngeveer 100st dus zal ook een remorque nodig hebben voor mtfd.
Geplaatst: 5 maart 201411 j Als je er nog een paar over hebt zou ik er ook graag nog 2 van je willen overnemen.Ik kom ook naar de mtfd. Je zou maar een èèndags vlieg zijn en je dag niet hebben.....
Geplaatst: 10 maart 201411 j Hoe zit het nu feitelijk??? Ik ben echt de tel kwijt hoor!Fred81, moet ik met een aanhanger tot in Wetteren komen of neemt gij een aanhanger mee naar de MTFD?Sorry hoor mensen maar ik weet het wel graag. Oud worden is niets, maar oud zijn!!!! Voor al de schone meiskes ne zoen, en voor de ventjes ne pol.
Geplaatst: 10 maart 201411 j Ik hoef ze in ieder geval niet meer..ik blijk allergies voor dat spul We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 11 maart 201411 j Beste Fred, Ik zou er ook wel 5-10 willen. Zou ze eventueel op kunnen halen. Ik hoor het graag! Bedankt. Groet Joey
Geplaatst: 11 maart 201411 j Hallo Fred81, ik zou er ook wel een aantal willen...als t mag die 10 die Appelvrouw niet meer hoeft. Ik kom ook naar de MTFD. Wat wil je evt in ruil ervoor hebben?
Geplaatst: 17 maart 201411 j Auteur ik ben van plan om binnenkort eens naar terneuzen te komen mss zijn er mensen die tot daar kunnen komen om hun stekbakken laart liefst wel weten hoeveel je er moet hebben zodat ik weet hoeveel ik er mee moet brengen groeten frederik
Geplaatst: 17 maart 201411 j Ik woon helaas te ver van Terneuzen maar mogelijk is er iemand die er 10 (of minder wanneer 10 te veel plek inneemt) voor mij wil meenemen naar Zelhem?
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.