Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik heb een vijg in de aanbieding en wil morgen op de markt als ze er zijn kweekbaaltjes van Shii take mee nemen(als ze er zijn dan vaak niet meer dan 3 stuks) tegen kost prijs a 12,50 wel graag voor zaterdag reageren als je dus zo'n Shii take baal wil.

 

Edit : de Vijg is al weg maar, ik heb nog wat paprika's n.l. gele blok en oranje blok beide 2 tot 3 stuks(1), rode punt 1 of 2 .

Aan pepers : Trinidad scorpion cardi (1), Pinguita de mono (2 tot 3), Limon (4 tot 5)(3 tot 4), Rawit (3 tot 4), Habanero neon yellow (1 of 2), Golden Cayenne met stinger ( 3 tot 4), Peter peper (1), Peguin from Mexico(1 tot 2), Jalapeno apache (1), Trinidad scorpion orange (1). Tot zterdag rond 9 uur in de avond kan je nog een reactie geven dan ben je zeker dat het nog mee gaat naar Zelhem. Daarna dus garantie tot de hoek of je nog wat zou kunnen krijgen/ruilen.

 

Edit 2 : Ik heb ook nog enkele laurierstekken. En wat in nog wel zoek : nu ja zoek ... peperzaden van gekke kleuren of gewoon prachtig om te zien(en ook nog te eten) soorten als Filius Bleu(kijk maar bij Diana's mmtuinsite hoe die er uit zien . Of soortjes als Rocoto's en Manzano's

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:

nee om niet dicht te groeien heb ik de MTFD daar kan je weer veel zaailingen ruilen of weg geven zoals ik met de Vijg aan jou ook doe.

 

Ik zet de Vijg op mijn lijst voor jou.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:

Ik heb nog wat pepers die ik mee zou kunnen nemen naar de MTFD(zie start bericht). Heb je intresse laat het maar weten dan.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:

Stan had je nog aan mijn pepers gedacht?

Ik zag ze niet terug in je lijstje maar misschien heb ik eroverheen gelezen hoor best mogelijk .

En ik zie dat je nog 1 peter peper hebt, zou ik die ook van je mogen?

Is er nog iets waar ik jou blij mee kan maken?

Je zou maar een èèndags vlieg zijn en je dag niet hebben.....

Geplaatst:

Zelfde tekst al Piroska, maar pepers doorgestreept en paprika in de plaats..maar volgens mij heb je mij ook al ruim bedeeld met p en p`s...

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:

Sorry Jet, er is iets niet goed gegaan net daar ik je al een antwoord had gegeven maar ik denk dat ik iets te snel naar de volgende pagina ging en dus de tekst er nu niet staat Maar je kan binnen een week tot 10 dagen oogst verwachten. ik heb zelf vorige week zaterdag een baal gekocht en daar ga ik nu morgen voor de MTFD vam oogsten.

 

Je haalt er minimaal 500 tot 600 gram van af al doe je het fout. En hoe beter je het doet haal je er wel meer dan een kilo vanaf in de eerste vlucht. Dat maal 2.15 per ons en dan heb je snel je baal terug met winst en een leuke hobby.

 

Soms wil een tweede vlucht al niet door besmetting maar vaak gaat dat wel goed wat je in de tweede en derde vlucht krijgt is 200 tot 300 gram per vlucht. Dus 2 kilo is de uiterse max vaak voor zo'n blok.(het wil ook wel gebeuren dat het blok al met een besmetting is gekocht en dan wordt het lastiger). het oogsten van een blok/kit/stam is niet zo moeilijk maar om deze te laten doorgroeien op een substraat is al lastiger(langzame groeier en dus vatbaarder voor de beruchte groene schimmel.

 

Je kan dan het blok nog laten staan en krijgt dan een enkele shii take nog van het blok.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:

shit nou ben k nog de laurier stekjes vergeten. stond ook niet op mijn lijstje .. tja al dat geruil is soms ook zo verwarrend. en dan nog afgeleid door die leuke paprika's, peper en chocolade tjaa... geen goede combi. ben je het stekje nog kwijtgeraakt??

Geplaatst:

Ja idd die is op de zaailingen tafel gekomen nadat ik ook niet meer wist wie nu wel en niet zijn/haar laurierstek had gekregen.

 

Ik heb er nog wel ik stuur je en pb.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...