Geplaatst: Dinsdag om 19:455 d @appelvrouw Nee, nog niet. Mijn man had hem bijna: die deed z’n trainingsschoenen aan in de bijkeuken… En daar zat hij in 😳. Dat hadden we kunnen weten want Sientje was daar niet weg te slaan. Van schrik schoen laten vallen, muis er weer vandoor. Ik vermoed dat we muis morgenochtend op het kleed in de zitkamer terug zien. Dood, dat dan wel.
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Naast bovengenoemde muis bleken we nog een dier in huis te hebben, een verstopte (dode) koolmees. Ik zal iedereen de details besparen, maar het was een zeer onaangename 2e paasdag-ochtend. 🐭 + 🐦 -> ☠️ door 🐈 in 🏠 => plotselinge onbeschrijfelijk stank => zoeken => opruimen 🤢 => 🤮.Het ontbijt hebben we even overgeslagen en alle ramen staan tegenover elkaar open. Gelukkig schijnt de ☀️.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.