Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Goedemiddag, laat ik mezelf ook maar voorstellen...

Mijn naam is Valerie en samen met een vriend heb ik een moestuin op een moestuincomplex hier in Den Bosch. De moestuin is 150m2 en we zijn pas vorig jaar begonnen, na jaren in mijn achtertuin te hebben geklooid.

Op de tuin hebben wij twee huisjes. Een "theehuisje" voor onszelf en een berghuisje voor het gereedschap en evt kippen in de toekomst.

 

Op het moment ben ik erg druk om te kijken wat ik leuk vind om te kweken en wat goed of juist niet goed lukt op onze grond.

Ik heb een zwak voor courgettes, maar nadat ik vorig haar half Den Bosch van courgettes heb voorzien, dit jaar maar wat minder neergezet.

In het najaar gaan we nog een kasje neerzetten, zodat ik volgend jaar los kam gaan met tomaten image29101466524248.jpgimage47871466524249.jpg

 

Ook zijn er nog plannen om volgend jaar een mooie stellage met Bato bakken voor de aardbeien te maken en zo nog 100 andere plannen...

Ik hoop hier wat ervaringen uit te kunnen wisselen en inspiratie op te doen.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...