Geplaatst: 6 oktober6 Okt Soms heb je wat scherven nodig om wat geluk te brengen. Wel zoooo jammmer van de net pas gekochte bietenpoeder en van de mooie Ballspotten. Om de speciaal geïmporteerde vriezer deksels die erop zaten en ook stukvielen laat ik ook een traantje..En dit was vanmorgen vroeg, we lagen nog lekker onder de wol: een flinke klap en gekletter alsof iemand de voordeur insloeg ofzo ( teveel thrillers heb ik gekeken) en behalve dat de spiegel stukviel kreeg alles wat óp de wastafel stond ook een opdonder. Zo zonde van onze mooie spiegel 😫en hoe haal je die scherven nou weer weg.En net als je weg moet ook hè. Nu in ieder geval maar ducttape over de barsten geplakt zodat als we later thuiskomen de badkamer niet weer vol scherven ligt.🫣😭 6 oktober6 Okt aangepast door appelvrouw Niet niet maar nét gekocht
Geplaatst: 6 oktober6 Okt Pfff Jet dat zijn wel iets teveel scherven. Maar hopen dan dat ze geluk brengen. Wij begonnen vanochtend ook met ‘scherven’:We kunnen er gelukkig nog mee (naar huis) rijden want wonderlijk genoeg zit de barst in de tussenlagen. Gevalletje nieuwe voorruit. 6 oktober6 Okt aangepast door Tanja65
Geplaatst: 6 oktober6 Okt 39 minuten geleden, appelvrouw zei:Gevalletje steentje?Vermoedelijk een dennenappel op precies de verkeerde plek. Auto stond geparkeerd onder dennenbomen. . 6 oktober6 Okt aangepast door Tanja65
Geplaatst: Maandag om 16:545 d Echt een rotdag.Eerst de hoofdstam van de pompoen GGA doorgesneden.Dan een burengeschil rond de schutting, zeg ik nog niet veel over. Heeft een staartje. Als laatste de rits van de foliekas kapot, hoe ik dat moet oplossen weet ik nog niet.Vannacht 3 graden en ik heb de pepers zo veel mogelijk afgedekt. De paprika niet, daar had ik geen fut meer voor.
Geplaatst: Dinsdag om 11:134 d Terugritsen tot het gesloten gedeelte en met een tangetje de ritssluiting iets aandrukken (de opening is nu te wijd).
Geplaatst: Dinsdag om 19:373 d Dank je @Dashbro Dat terugritsen hebben wij gedaan, maar bovenin begon het al te splitsen. Maar wij gaan dat morgen proberen om de rits wat aan te drukken.
Geplaatst: 8 uren geleden8 u Ik heb ook weer eens wat te klagen. Het is nogal winderig maar de komende uren droog dus ik ging vol goede moed naar de tuin. Ik had plantuitjes gekocht en een paar knoflookbollen van eigen oogst meegenomen om uit te planten en om allerlei klusjes te doen .Kom ik aan bij de tuin, was er een tuinslang bij mij losgeschoten en de hele tuin stond blank. En die van de buren en die ernaast. Ik heb wat goed te maken. En ik kan mijn laarzen niet vinden. Ik dacht dat ik die achteraan in mijn kasje had ergens, en ik had een paar bakstenen gevonden waarmee ik daar kon komen zonder natte sokken te krijgen. Maar daar liggen ze dus niet. Toen weer een heel parcours afgelegd om bij mijn schuurtje te komen maar daar kan ik ze ook niet vinden. Mijn provisorisch vastgeschroefde planken die ik gebruikte voor de tomaten was ook omgewaaid, en ik zou die willen losschroeven maar zonder laarzen begin ik niks.... Ik zit nu even te balen in mijn kasje en zoek straks nog even verder maar anders ga ik maar noodgedwongen naar huis
Geplaatst: 6 uren geleden6 u Dat is wel nat ja.Ik zou niet graag in jouw schoenen willen staan, ook niet in de mijne in dat water want ik gebruik oude schoenen voor de moestuin. In de zomer is minder erg dan in de winter, want in de zomer verdampt het sneller. Maar had je dit niet al eerder gehad?En dan mijn klaag, er is weer een kies gebarsten. Gisteren eind van de middag al, maar vrouw was aan het werken en ik met de kleine alleen thuis. Vanochtend de spoed tandarts gebeld, ik kan begin van de avond terecht. Eten gaat nog wel, als het maar niet te hard is en niet te veel in een hap want alles moet aan de andere kant blijven.Vanochtend ook klusochtend op de vereniging, maar dat heb ik maar laten schieten.
Geplaatst: 2 uren geleden2 u 6 uren geleden, driepinter zei:tuinslang bij mij losgeschoten en de hele tuin stond blankOh wat erg! Ik zal er ook opletten om de kraan elke avond uit te doen, want dat deed ik niet altijd. En dan ook je laarzen kwijt, wat zal jij balen!
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Tsja ik ben niet heel veel meer op de tuin en het zou me niks verbazen als het water al 2 of meer dagen liep te stromen zo nat was het. En ik had de kraan dus nog aanstaan wegens een druppelsysteem op watertimer voor in mijn kasje. Nouja alles meteen maar afgesloten van het water. Ik voel me wel schuldig, ikzelf heb allemaal verhoogde moestuinbakken en bij mij stonden alleen de paden blank, maar het water was dus ook afgestroomd naar de buren.Afijn , ik heb het bouwsel van planken bij mijn tomaten afgebroken en de buitentomaten verwijderd, ik heb nog wat tomaten kunnen redden en geoogst uit de kas en alles weggegeven,want ik heb inmiddels tomaten genoeg.En ik heb een klein beginnetje gemaakt met het uitmesten van mijn schuurtje. Geen idee waar mijn laarzen gebleven zijn overigens. Volgende week maar verder, doordeweeks gaat het hem niet meer worden in de moestuin omdat het zo vroeg donker is.
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Lief heeft gisteravond een reebok voor de auto gehad 😧. Geluk bij een ongeluk was dat hij pas de tweede knal kreeg. Hij zou net een andere, grotere auto inhalen, die de ree als eerste schepte, daarna kwam ons Aygootje. Bom bom met de rechterwielen eroverheen. Lief is gestopt om te kijken of er nog iets op de weg lag, maar geen enkele andere auto hield in of zwenkte uit ofzo. Dus er lag niks meer op de weg. Toen de politie gebeld om melding te doen en weer verder. Spatbord rechts heeft kleine deuken, het frontje rechts hangt wat los (nu met ducttape vast) en er zit een flink gat in het nummerbord. Lampen doen het allemaal nog, dus dit autootje heeft alweer mazzel (in januari twee autobranden als buur gehad, beide keren ongeschonden). Drie keer is scheepsrecht, dus maandag gaan we kijken naar een nieuwe Aygo. Van deze zal het geluk nu wel op zijn.
Geplaatst: 51 minuten geleden51 min 7 minuten geleden, woldistel zei:dus dit autootje heeft alweer mazzelHij zelf ook! Wat zullen jullie zijn geschrokken! Dat loopt wel eens anders af voor de inzittenden. Engeltje op zijn schouder gehad gelukkig 🪽👼🪽.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.