Geplaatst: Zaterdag om 18:312 d Ruim 1,5 kilo witte ( lekkere ) bessen! Tijdig afdekken helpt echt! 😊
Geplaatst: Gisteren om 09:071 d Auteur Een paar doperwten... Met plant en al geoogst, het loof is al opgevreten door de koeien
Geplaatst: Gisteren om 17:501 d ik dop mijn eigen boontjes wel! Kapucijners vielen erg tegen. Ruim 400 gr. gedopt. Ga ik proberen nogmaals te zaaien. Doperwten…twee keer gezaaid, toen nog wat plantjes erbij gezet, vandaag geoogst, 300 gr erwten gedopt. Dat ga ik niet meer doen. Tuinbonen, mooie oogst!😊
Geplaatst: Gisteren om 19:041 d Ik weet niet precies meer hoeveel. Ik houd ook niks bij. Maar denk minmaal iets van 20?
Geplaatst: 3 uren geleden3 u mooie broccoli, die doet het goed met het weer van de laatste weken,''gisteravond laat ook wat gedopt en nog wat peultjesDochter verzamelt o.a. verfkamille voor pigment voor het maken van anthotypes.
Geplaatst: 47 minuten geleden47 min De eerste knoflook. Niet helemaal gepland, want nog klein en een sommige bolletjes echt te klein. Maar de storm had hier zo huisgehouden dat ik geen keus had dan een deel van de planten te rooien. Het zal evengoed wel lekker zijn.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.