Geplaatst: 3 februari 20196 j Dag, Na ongeveer een jaar meelezen heb ik me maar eens aangemeld. Mijn naam is Caroline en samen met mijn schoonvader heb ik sinds vorig jaar een moestuin van 150 m2. Aan het eind van de zomer is daar nog eens 150m2 bijgekomen die we nu aan het schoonmaken en inrichten zijn. Op de tweede tuin komt veel fruit, op de eerste tuin telen we vooral groenten in verhoogde bakken.Fijn om hier informatie te kunnen uitwisselen!
Geplaatst: 3 februari 20196 j Je kan je tuin wel verhuren voor reclame doeleinden! Welkom. De moestuin van Patrijs
Geplaatst: 4 februari 20196 j Welkom Caroline, mooie tuin! Zaden kopen? | Bestel! bij Moestuinland.nl
Geplaatst: 4 februari 20196 j Ziet er werkelijk prachtig uit!! Insta, leuke foto’s! https://www.instagram.com/waldengardening/
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.