Ga naar inhoud

Wil je minder Advertenties?

Maak dan nu een account of log in!

Featured Replies

Geplaatst:

Is cresszaad anders dan gewoon zaad? Als ik het laat groeien, krijg ik dit (zie foto) 3db4dca93017895ccc3341d6e2c87f70.jpg

Geplaatst:

Ik dacht dat cress in NL  een algemene benaming is voor kiemgroenten, vaak is dit waterkers waar ook varianten van bestaan, maar het kaan ook wat anders zijn.

De foto kan ik niet zo goed bekijken in het tegenlicht, maar het lijkt ook op rucola.

  • 4 weeks later...
Geplaatst:

Klopt wat Patrijs schrijft.

wees bevriend met kleine dingen

  • 9 maanden later ...
Geplaatst:

Kent er iemand atsina cress? Ik zoek wat zaadjes voor een Franse relatie

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:

Is atsina cress niet gewoon zaad van anijs in gekiemde vorm?

Eeuwigdurend aanrommelend moestuinier.

Geplaatst:

Ik heb de atsinac cress heel lang geleden eens in een pot met aarde gestopt, en wat er toen aan plantjes uitkwam, was volgens mij de dropplant. Agastache foeniculum dus. Ik heb ze in zaad laten schieten maar door verwaarlozing heb ik uit die zaadjes nooit meer plantjes laten groeien.

aangepast door fre3ke

Geplaatst:
41 minuten geleden, Spitskool zei:

Is atsina cress niet gewoon zaad van anijs in gekiemde vorm?

Zou het? Hoe kom je daarop?

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:

Coppert Cress verkoopt het en die verzinnen altijd hun eigen namen voor hun cress producten die dan worden overgenomen door de gastronomiche partijen die het kopen en gebruiken. ZIe ook hier: https://www.vreeken.nl/690100-anijskiem.  

Eeuwigdurend aanrommelend moestuinier.

Geplaatst:

Het is dus geen anijs. Dat weet ik 100% zeker want ik heb hem zien bloeien .

Ik was destijds 100% overtuigd dat het de agastache foeniculum was. Maar inmiddels weet ik dat er ook agastache rugosa bestaat, en ben ik niet zo zeker meer. Misschien was het zelfs wel hyssop. 

 

Edit: ik zie dat agastache f. en r. in het Engels Giant Hyssop heten. Nu begrijp ik waarom ik jaren later een hyssop kocht, denkend dat het de dropplant was 🙄 

 

Edit 2. Agastache blijkt ook anijsplant te heten. Mysterie opgelost.

aangepast door fre3ke

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic