Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Dit is de kookpot die we voor de aardappels gebruiken , dat gat is dus om het rookkanaal op aan te sluiten.

dsc017002022132939670622331329401528.jpg

 

En de voorkant :

 

voorkant-kookpot-verkleind4013132939988478791329401531.jpg

 

De grote emaillen pan kun je er uithalen :

dsc0194763151329401090.JPG

★*˚°。°*。°*。★*˚°。°*。°˚°★*˚°。°*。​°*★*˚°。°*。°*★

Geplaatst:

Er lopen nu 4 wolvarkentjes op een stukje land waar moestuin moet komen (uitbreiding van de bestaande moestuin). En dat grenst direct aan ons hek, langs de weg.

Er lopen best vaak wandelaars, en die zie je dan meteen opkijken (ik denk dat ze geknor horen) en stoppen om te gaan kijken. Die varkentjes zien mensen, en komen dan keihard knorrend aangerend naar het hek Moet een erg grappig gezicht zijn.

Er zit nog een (droge)sloot tussen, ze kunnen ze dus niet aaien

  • 2 weeks later...
Geplaatst:

Je varkens lusten ook luzerne en mooi in het land .Dubbel plezier

Luzerne

Natuurlijk gezond krachtvoer

Luzerne is een vlinderbloemige plant die al meer dan 2000 jaar voor veevoer wordt verbouwd. Luzerne (Herbe Medica) was het voer voor de cavalerie en de trekpaarden van van de oude Grieken en Romeinen en is erkend als een uitstekend groenvoer.

 

Vergeleken met ander voeders is Luzerne een natuurlijk gezond krachtvoer met één van de beste bronnen van hoogwaardige eiwitten, vitaminen en mineralen.

 

Luzerne is ook goed te gebruiken als aanvullend voer voor zwakke en herstellende dieren, omdat het licht verteerbaar is.

http:// www.zonnehoekje.nl overnachten nabij het Lauwersmeer.

  • 2 weeks later...
Geplaatst:

Happy pigs, dat gun je toch elk varken?

Hier hebben we er 1 bij die ik met geen mogelijkheid in het weiland houden kan, ze breekt door de draden en racet terug naar stal, waar ze helemaal alleen naast de schapen woont, heeft het ogenschijnlijk prima naar haar zin, denk dat ze de beer niet mag, haar zus heeft het buiten perfect naar haar zin.

Rare beesten.

Geplaatst:

Dat zijn geen wolvarkens, dat zijn woelvarkens. Lijkt wel (op een eerder filmpje) alsof ze een zwembad (modderbad?) voor zichzelf aan het graven zijn

Good things come in small packages

Geplaatst:

Hier de willie wollies ontzettend blij kunnen maken met het geven van een tuinslang, en de daardoor onstaande modderpoel Heerlijk!

 

Hoe kan ik een filmpje plaatsen?

 

532303_2893018320613_1114941950_32170021_234005398_n.jpg

★*˚°。°*。°*。★*˚°。°*。°˚°★*˚°。°*。​°*★*˚°。°*。°*★

Geplaatst: (aangepast)

Ja tuurlijk, elke dag kammen en pedicure natuurlijk.

En uitgebreide thaise massage met op de achtergrond Mozart, voor super mals vlees straks

Inderdaad , hele andere krullen dan die van jullie!

aangepast door Gast

★*˚°。°*。°*。★*˚°。°*。°˚°★*˚°。°*。​°*★*˚°。°*。°*★

Geplaatst:

Jorieke die van jouw hebben schaamhaar vergelijken bij dit goldenretriever vachtje van Marieke haar varken

Players only love you when they're playing.

  • 3 weeks later...
Geplaatst:

@Hans: De Kunekune's gaan hopelijk met een weekje bevallen. Ze zijn echt dik nu.

 

@Marnick: Varkens kosten van een paar tientjes, tot een aantal honderd euro per varken. Het ligt helemaal aan welk ras je wilt. Mannetjes zijn vaak gecastreerd, dan zijn ze bijna gelijk aan vrouwtjes. Vrouwtjes schijnen dan zelfs vervelender te kunnen zijn (als ze berig zijn bijv.)

Geplaatst:

Nog geen nieuws op het biggen-front.

Wel ben ik info aan het zoeken over Jimmy, een Duroc varken. Ik was even benieuwd hoe hoog dat ras nou precies wordt, en dus of hij al bijna op zijn hoogst is. En dan lees ik overal weer dat Duroc varkens toch zo agressief zijn. En onrustig. En dat ze daarom zelfs niet als hobbydier kunnen worden gehouden (staat op de site van de levende have).

 

Dat wist ik voordat we hem kochten, en degene waar we hem vandaan hebben, vond dat hevig meevallen.

 

Hierbij dus even een goed woordje over Duroc varkens. Wij hebben er dus maar 1, en hij is gecastreerd, dus of onze info nou zo betrouwbaar is...

Maar Jimmy is echt een superlief varken. Hij vreet niet je halve hand op als je er (kriel-formaat) aardappeltjes in stopt. Hij springt niet tegen je op als je aan komt lopen met een emmer vol met heerlijk slobber voer. Als je hem aait, kom je niet meer van hem af. Hij blijft dan achter je aan sjokken, tot je weer aait.

En dat komt niet omdat hij bijv. zo dik en sloom is ofzo. Want hij is (helaas ) nog lang niet dik.

Aai je hem op zijn zij/buik, dan stort hij om en blijft hij liggen

 

De wolvarkens (iets jonger dan Jimmy) Zijn een stuk springeriger en ze happen ook wel eens ergens in als ze denken dat het eten is. En dan blijkt het je been

 

Korter gezegd: Onze Duroc is super!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...