Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Brandnetels bestrijden met brandnetelgier?

Featured Replies

Geplaatst:

Ja, dat is de vraag kun je brandnetels bestrijden met brandnetel gier zelf. Ik heb namelijk heel veel last van die ieniemienie brandnetels in mn tuin. Terwijl er elder van die grote brandnetles staan, dus ik dacht kun je die kleintjes bestrijden met brandnetelgier?

 

Ik hoor het wel!

Omdat het kan.

Geplaatst:

De kleintjes schoffel ik gewoon weg waar ik ze niet wil hebben. In een paar hoekjes laat ik ze staan. Je kan ze ook oogsten en in de soep draaien

Geplaatst:

Het lijkt wel of je een variant op homeopathie aan het uitvinden bent. Ik heb geen idee of je met brandnetelgier de brandnetels zou kunnen bestrijden. De kleine brandnetel is de urtica urens en is het meest geneeskrachtig. De grote is de urtica dioica. Brandnetelgier is behalve een bestrijdingsmiddel tegen luizen ook voeding voor de planten. Dus ik ben benieuwd wat de anderen over dit idee zeggen.

Geplaatst:

Brandnetelgier is voor vanalles te gebruiken , maar 1 van de eigenschappen is de hoge voedingswaarde ( met name stikstof dacht ik ) en dat werkt dus niet tegen, maar juist voor de brandnetels Guus, Nee, niet doen dus. gewoon schoffelen op een droge , liefst zonnige dag.

 

schoffel ze !!

Geplaatst:

Brandnetelgier is daar niet voor, maar opzich nog wel interesante vraag, ik vermoed met een veels te sterke oplossing brandnetelgier dit bij jonge brandnetels wel lukt.

En niet die zaadslierten aan de brandnetels gebruiken bij je brandnetelgier he

Players only love you when they're playing.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.