Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

De tuinkawouter 2011

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur

Nu ben ik wel benieuwd waar HUDO voor staat, een ouderwetse luieremmer doet het ook prima hoor en Ik kan het prima ophouden en voor mannen is alles wat makkelijker natuurlijk, Misschien kom ik nog wel zo'n portapotti tegen op MP.

People who say it can't be done should not interrupt those who are doing it !

Geplaatst:

Wij hebben alleen in de zomer een toilet (zo'n dixi).

Verder is er op maandag ochtend 10.00 het hele jaar koffie en in de zomer is het elke ochtend om 10.00 geloof. Met geluk een koekje. Dat is het moment dat alle gepensioneerden met elkaar afspreken. Mega gezellig (werk onregelmatig dus sluit gezellig aan haha).

Jooze

 

Ik hou een blog bij zie; http://www.mijnmooiemoestuin.blogspot.com

Geplaatst:
Nu ben ik wel benieuwd waar HUDO voor staat, een ouderwetse luieremmer doet het ook prima hoor en Ik kan het prima ophouden en voor mannen is alles wat makkelijker natuurlijk, Misschien kom ik nog wel zo'n portapotti tegen op MP.

 

Het is niet precies duidelijk waar het woord "Hudo" vandaan komt. Bij scouting wordt er over het algemeen verteld dat "H.u.d.o." een afkorting is van "Houdt uw darmen open". Sommige scouts gebruiken het woord "Hudo" ook wel als afkorting voor "HurkDoos" of "Hier Uw Dagelijkse Ontlasting".

Even a broken clock is right twice a day

Geplaatst:

ik denk dat een luier emmer eerder een oplossing voor me is dan de hudo

het is wel erg jamer dat we niets gezamelijks op de tuin hebben...dat lijkt we wel erg leuk als ik dat zo bij jullie allemaal lees.

we kletsen wel veel hoor

dit jaar willen we nog wel een bbq organiseren met een stel mensen waar ik vaak mee om ga.

natuurlijk is er wel een ledenvergadering waar ik blijkbaar dit jaar beslist bij hoor te zijn...ik vrees dat ze me in het bestuur willen hebben...nou mooi niet! al heb ik dan misschien wel wat te zeggen heb over toletten oid...

  • 2 weken later...
Geplaatst:
  • Auteur

Een update, het begint aardig vol te raken binnen, alle ramen op het zuiden zijn inmiddels bezet, vandaag al wat kruiden naar de tuin gebracht, wel wat vroeg maar met een melkpak of fles eroverheen moet het gaan, ik hoop dat het voorjaar komt en de winter voorbij is.

zje0dd.jpg

de kamer van mijn zoon

2zgi24h.jpg

de piepers in de schuur

2610uur.jpg

de zaailingen in de schuur onder de TL lamp

 

In eerste instantie turfpotjes.....inmiddels WCROLPOTJES

People who say it can't be done should not interrupt those who are doing it !

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.