Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Warmoes schiet vroegtijdig door

Featured Replies

Geplaatst:

van mijn gezaaide warmoes zijn er reeds enkele planten doorgeschoten , terwijl andere nog aan het groeien zijn op hetzelfde bed .wat is hier de oorzaak van ?

Geplaatst:

misschien te dicht op elkaar?

Geplaatst:

Warmoes; is dat niet gewoon Snijbiet?

 

Gaat bij mij prima, of heb je oud zaad?

 

iig geen water geven hé... Alleen tijdens de kiemperiode...

 

gr Anton

In een groen, groen, knollen, knollenland...

Geplaatst:

Ik had vorig jaar een paar doorschieters, maar dan was het net extreem droog. Tot dan had ik dit nog nooit. Misschien toch een teken van stress?

Geplaatst:

Wanneer heb je gezaaid? Ik weet dat bij normale bietjes het zo is dat als ze te vroeg zaait, bij koude temperaturen, ze gevoeliger zijn voor doorschieten. Verder kan het met vele factoren te maken hebben. Denk bijvoorbeeld aan de fluctuerende temperaturen van afgelopen maanden. Ook het verstoren van de groei of minder gunstige omstandigheden (stress) zoals jorieke, claudia69 en margreth schrijven kan doorschieten tot gevolg hebben. Watertekort zal het niet geweest zijn, dat is vaak de oorzaak van doorschieten in de zomer, maar denk ook aan evt beperkte voeding. Het is in ieder geval een misverstand om te denken dat snijbiet in de zomer geen slokje water moet hebben. Bij te weinig vocht zullen ze ook weer gaan doorschieten.

 

Verder kun je de bloemstengel afknippen en vervolgens de jonge blaadjes eten. De oude en grote bladeren zullen taai zijn. Zou ook zeker nog een keer opnieuw zaaien

Geplaatst:

Wat dacht je van maanstonden

In een groen, groen, knollen, knollenland...

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.