Geplaatst: 22 uren geleden22 u Ik heb ook een zeer lichtgekleurde courgette de vrucht heel Albarello. Of la…Witte Libanees noemden ze hem in Frankrijk
Geplaatst: 9 uren geleden9 u Omdat ik extra voorzichtig doe, de courgette bladeren niet nat wil spuiten en de mulch niet weg wil spuiten, zet ik mijn douchekop van de slang zacht en laag in de bak.Toen stootte ik een vrouwelijke bloem eraf. Ik zie nog 3 pijltjes en een is gelukkig aan het groeien. Maar toch zonde. Je weet nooit wat die anderen gaan doen. Dus ook hiermee moet ik uitkijken.
Geplaatst: 3 uren geleden3 u @Petrasmoestuin Oh, dat is altijd zo frustrerend als je iets zelf molt! Gelukkig dat er nieuwe aanwas in aantocht is!Even een vraag aan je. Je zei laatst dat je alleen klimmende courgettes had en ze daarom allemaal tegen je klimrekken plaatst. Dit is toch één van je Gold rush planten? Hij klimt zo te zien helemaal niet.Ik vraag het omdat ik de Gold rush volgend seizoen wil telen vanwege jouw mooie courgettes die je liet zien. Echt heel mooi! Maar dan moet ik wel weten of ik deze gewoon los in de volle grond kan planten of toch tegen een (schaarse) klimplek omdat het een klimmer is.
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Ik heb het even aangekeken, nee het is beslist geen klimmer. Ik had gelezen dat het beide was, maar dus niet echt. Ik ben al een plannetje aan het maken voor volgend jaar. Want deze wil ik beslist houden en ik wil ook andere soorten erbij proberen. Ik ben nu eenmaal courgette en pompoenen gek. Dus volgend jaar gaan ze apart in een grote speciebak en dan zet ik hem in het midden dat hij breed uit kan groeien. Dus 2 grote speciebakken, want de plantenzakken gaan weg, weet je nog? En ja je hebt gelijk, ik ga er iets voor in de plaats zetten, maar wel groente waar ik dus minder omkijken naar heb dan 32 verschillende bakken.Wel een hele verschuiving in mijn tuin, want andere planten (tomaten) groeien tegen het plafond van mijn kasjes, dus ook dat weer organiseren.Ja Gold Rush is echt te gek, lekker zoet en zacht en gemakkelijk om te snijden, omdat ze vrij recht zijn. Dat is een blijvertje.
Geplaatst: 25 minuten geleden25 min 40 minuten geleden, Petrasmoestuin zei:Ja Gold Rush is echt te gek, lekker zoet en zacht en gemakkelijk om te snijden, omdat ze vrij recht zijn. Dat is een blijvertje.Dank je Petra! Hij staat al op mijn lijstje en nu weet ik ook al waar hij komt 😃. Fijn dat het geen klimmer is! Ik vind hem zo mooi op jouw foto’s.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.