Geplaatst: 19 uren geleden19 u Fietste ik van de week het terrein van Knarrestein af staat een meter of vijftig verder Vreetje met twee kleine reekalfjes.Daarom had ze zo’n honger!Deze Bambitweeling moet natuurlijk ook een naam krijgen, wie heeft er een leuke suggestie?
Geplaatst: 18 uren geleden18 u Je weet natuurlijk nog niet of het jongens of meisjes zijn. Zouden de namen Donder en Bliksem genderneutraal zijn?
Geplaatst: 18 uren geleden18 u Ohhh… en nu smelt ik weg bij deze foto!Vreetje, Beukje en Nootje zou ik voor gaan ;)
Geplaatst: 6 uren geleden6 u Auteur Dank jullie!Donder en Bliksem en Snack en Snoep zijn hier afgekeurd😝Nootje vind ik wel leuk..de kleur van de kalfjesWat is een Schriebes?
Geplaatst: 5 uren geleden5 u Verdorie, daar wordt mijn briljant bedachte verwijzing naar de rendieren van de Kerstman zomaar afgewezen. 😥
Geplaatst: 5 uren geleden5 u Vreetje met Scheetje en Tweetje.Of Scheetje en Sateetje. 5 uren geleden5 u aangepast door Rookie
Geplaatst: 4 uren geleden4 u Auteur 55 minuten geleden, Arja zei:verwijzing naar de rendierenDat was gewoon iets te hoog gegrepen Arja voor deze kleine hoogpootjes.
Geplaatst: 4 uren geleden4 u 1 uur terug, appelvrouw zei:Dank jullie!Donder en Bliksem en Snack en Snoep zijn hier afgekeurd😝Nootje vind ik wel leuk..de kleur van de kalfjesWat is een Schriebes?Schriebes en schrooier… twee synoniemen voor trek/honger ;)
Geplaatst: 3 uren geleden3 u Hazel & Biscuit. Naar de vachtkleur en genderneutraal 😉. Kan op z’n Engels, maar ook op z’n Hollands.
Geplaatst: 3 uren geleden3 u 9 minuten geleden, Dahli zei:Hazel & Biscuit. Naar de vachtkleur en genderneDie zijn leuk.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.