Geplaatst: 15 januari 201313 j Hallo Allemaal, Ik wil een initiatief aan de orde brengen waar ik vorige jaar mee bekend ben geworden.Ik heb gekeken of er ook al een Topic over bestond, maar jammer genoeg nog niet .Ik wil iedereen er van op de hoogte brengen, dat als ze bij hun in de buurt rijden, je een Streekbox met streekproducten kan bestellen. http://www.streekbox.nl/Je kan meerder opties kiezen, maar ze leveren zo dichtbij huis als het mogelijk is.En hun gebied is nu nog klein, maar ze breiden geleidelijk uit.Ik heb vorig jaar een Streekbox van hun genomen toen ik net met de Balkonmoestuin aan de gang was.Maar ik kon hun spullen goed bewaren en ze geven er ook nog leuke recepten bij.Donderdag 7 Februari mag ik weer een Streekbox van hun ontvangen.Ik zal de recepten op het forum zetten en ook de inhoud van de Streekbox. Groetjes Conny. P.S. Dit is onze Streekbox van 31-07-2012 En volgende keer zet ik natuurlijk ook weer een foto er op met de recepten erbij. Edit: Ik heb naar aanleiding van MartinH een link naar de website erbij gezet. 15 januari 201313 j aangepast door Gast Leef je leven dag voor dag.
Geplaatst: 15 januari 201313 j Auteur Hoi Martin, Ja het is inderdaad een makkelijke naam voor hun website.Maar ik zal mijn bericht even aanpassen.Zodat mensen na jou ook weten waar ze moeten kijken. Groetjes Conny. Leef je leven dag voor dag.
Geplaatst: 15 januari 201313 j nou connydie streekbox is wel erg streek gebonden zag ik, maar wel een leuk initiatief! Kiezen voor helpende handen is delen in de praktijk!
Geplaatst: 15 januari 201313 j Auteur Ja Greetje, Dat vond ik ook, ik hoop voor de mensen die buiten het Groene Hart wonen, ze met de tijd ook nog verder gaan uitbreiden.Of dat iemand zo'n soortgelijk project opstart in zijn eigen omgeving.Al is het maar om de boeren in je eigen omgeving te ondersteunen op zo'n manier. Groetjes Conny. Leef je leven dag voor dag.
Geplaatst: 17 januari 201313 j Conny hier hebben ze ook van die boxen met groenten heeft alleen een andere naam ik geloof dat het hier heet Goeie groenten ,is ook speciaal om de streek produkten en de boeren te steunen .
Geplaatst: 17 januari 201313 j Hier in Vlaanderen is al een redelijk netwerk om biologische groenten en fruitpakketten wekelijks te verdelen via abonnementen een overzicht.http://www.velt.be/Joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=666&Itemid=256 en degene hier dichts in de buurt http://www.uilenbos.be/new/index.php?page=groentemanden onderaan de pagina te zien toch ook al 14 verdeelpunten .
Geplaatst: 17 januari 201313 j Auteur Dank je wel Zonnetje, kan jij nog proberen om uit te vinden wat de website van hun is ??? Dank je wel Waaslander voor jou link. Het lijkt me trouwens leuk om zoveel mogelijke links naar projecten van hetzelfde idee bij elkaar te krijgen. Leef je leven dag voor dag.
Geplaatst: 18 januari 201313 j Het lijkt me trouwens leuk om zoveel mogelijke links naar projecten van hetzelfde idee bij elkaar te krijgen.Als je bij de 2de link die ik de vorige keer plaatse bij afhaalpunten zie je verschillende keren voedselteams . Dat is ook een organisatie met website hun doelstelling.http://www.voedselteams.be/content/wat-een-voedselteamik hoop voor de mensen die buiten het Groene Hart wonen, ze met de tijd ook nog verder gaan uitbreiden.Als je hun Depotadressen bekijkt zijn deze toch vooral geconcentreerd rond Gent Antwerpen en Leuven 3 vlaamse steden.http://www.voedselteams.be/sites/default/modules/gmap/markers/small/shadow.png
Geplaatst: 21 januari 201313 j Bij mijn in het dorp wonen de initiatiefnemers van Bio aan huis. Een soort gelijk idee. www.bioaanhuis.nl
Geplaatst: 21 januari 201313 j Auteur Hoi Emily,Leuk om te zien dat zij ook in o.a. Rotterdam bezorgen.Zo krijgen we een lijst van waar wie wat kan halen.Conny. Leef je leven dag voor dag.
Geplaatst: 23 januari 201313 j Auteur Hallo Allemaal,Morgen krijg ik weer de streekbox, dat is 2 weken eerder dan gepland.Maar vanmiddag werd ik gebeld, de man die belde had gezien dat ik al betaald had.En had de vraag of ik de box misschien niet liever morgenavond wilde ontvangen.Dus ik heb ja gezegd, ik was vanmiddag al best benieuwd wat er in de box zou zitten.Het is dan ook een geluk dat je de inhoud een dag van tevoren kan bekijken op hun site. De inhoud is: Product - LeverancierRauwe Rotterdammers (worsten, 2 stuks) - Wildvleesch (Rotterdam)Hoarlese mosterd - Antonia's mosterd (Haarle)Noten & Rozijnen Kaneel Slof (Zuurdesem) - Le Perron (Bunschoten)Honing (250 ml) - Diverse imkers (Westland/Den Haag)De Leckere pilsner (2 stuks) - Brouwerij de Leckere (Utrecht)Adzuki kiemen (200 gram) - Westland Mushrooms (De Lier)Koolraap Demeter - (Ens) GIJS Machtige moes (370 ml) - Bart van Blijderveen (Valburg)700 gram Comice Peren - Smorenburg (Woerden)Rode Kool (klein) - Van Vilsteren (Marknesse)250 gram Boter - Mathijssen (Udenhout)Verse Knoflook - Bioromeo (Ens)Prei - Bioromeo (Ens)300 gram Winterpeen - Vilsteren (Marknesse)1 kg Bintje (kruimige aardappelen) - Munsterman (Leimuiderbrug) Sorry ik kan er echt geen mooie lijst van maken, hier is de link http://www.streekbox.nl/?page_id=564 Het is de Basisbox van 24, 25 en 26 januari. Groetjes Conny. Leef je leven dag voor dag.
Geplaatst: 24 januari 201313 j Auteur Hallo Allemaal, Hier een foto van de Basis Streekbox die ik vanavond heb ontvangen. Het leek me wel leuk om er een foto van te plaatsen. Groetjes Conny. Leef je leven dag voor dag.
Geplaatst: 24 januari 201313 j Auteur Ik ga er in ieder geval 1 of 2 teentjes knoflook, 1 of 2 bintjes en een paar Adzuki kiemen.Achter houden om te zien of willen aanslaan en dat ik er dan mee verder kan gaan. Ik hou als ik tijd heb jullie op de hoogte. Leef je leven dag voor dag.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.