Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

lupos

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door lupos

  1. lupos reageerde op arjanmek's topic in Groente
    Wow Rabo en permatuurtuin, bedankt voor de info, ik wil ook heel graag pastinaak kweken, waar halen jullie je zaad vandaan?
  2. Ik wil naast pastinaak ook knolsederij kweken, heeft iemand hier verstand van ?
  3. Hoi deerhounder, ik lees dat je in Flobecq woont, waar is dat?
  4. Bedankt Roeier en Oscar, Claudia zoals Oscar al zei, is pastinaak een goed alternatief voor aardappel, mijn zoon moet heeel veeel afvallen, en is in een half jaar al 30 kilo afgevallen, zijn dieet is koolhydraat arm, 1 keer per week patat maakt dat het leuk blijft, en daar mag dan echte mayo bij.
  5. Mijn zoon volgt een koolhydraatarm afval menu, 1 keer per week bak ik pastinaak frietjes voor hem. Weten jullie of dit in nederland ook te kweken is?
  6. lupos reageerde op AnnVisse's topic in Groente
    Ik woon in Nunspeet, dicht bij een bos, waar ik dagelijks honden uitlaat, en daar kom ik heel veel Weegbree tegen, heb vroeger al geleerd dat als je geprikt werd door brandnetels er in de buurt daarvan altijd weegbree groeit. De natuur is zo mooi.
  7. Boerenkool, maar door de zachte winter ook nog peterselie, vales, en de citroenmelisse en munt komen ook al weer op.
  8. Oke, ik ook stamppot boerenkool, maar heb ook een heerlijke kippensoep gemaakt met alle kruiden die ik nog vers kan plukken....laurier,peterselie, thijm, salie, vales, en de citroenmelisse kruipt weer uit de grond.!
  9. Is er een verschil van bereiding tussen deze bonen? m,n buurman is met vakantie ,en ik pas op zijn moestuin, pluk hier de stokbonen.
  10. lupos reageerde op lupos's topic in Groente
    Ze gaan inderdaad niet erg hard, we hebben het weer tegen, heb de laatste diepvries courgettes in de soep gedaan, in afwachting tot de volgende oogst!! Lupos
  11. Verse spinazie geroerbakt met ricotta, kookroom, ui,knof bouillionblokjes en pasta, m'n dochter is vega, en komt af en toe langs, wel erg lekker.
  12. lupos reageerde op lupos's topic in Groente
    Ben een gokker, heb m'n courgette planten al heel vroeg buiten gezet, in een speciekuip in de achtertuin, ik heb al 4 mini courgettes daaraan!!!
  13. Als jullie de knoflook hebben geoogst, wat zetten jullie dan op die grond? ik wil in oktober ook knoflook poten, maar bekenk wel dat ik grond/plaats tot juli kwijt ben.
  14. lupos reageerde op lupos's topic in Groente
    Ja Piet, ik heb ook wit courgettezaad gekocht vorig jaar, maar ze worden licht groen, de gele planten leveren wel echt gele vruchten.
  15. Super leuk om je zo te kunnen volgen, wat een info.. , en makkelijk te volgen via je linkjes. Chapo Geert!
  16. lupos reageerde op lupos's topic in Groente
    Bedankt allemaal,ik heb 2 planten buiten gepoot (2dagen afgehard) 1 groene en 1 gele, op hoop van Zegen Maar nog genoeg achter de hand, die ik morgen moet verspenen, ze groeien de potjes uit en vertonen al 'knoppen' Ik heb 4 soorten..groen, geel, licht groen en ronde, zijn er nog meer kleuren?
  17. lupos plaatste een topic in Groente
    Mogen de courgette plantjes al naar buiten?, of moet ik nog even wachten? Lupos
  18. Mijn courgettes (geel en groen) wil ik ook al planten, m'n 3 katten vinden dat zonnige plekje in de vensterbank ook heel lekker, em ik voel me net een politieagent om ze van die plantjes af te schreeuwen.
  19. Goede tip Debora, om de courgettes omhoog te leiden, ga ik ook doen, heb al mooie plantjes binnen, ben gretig door het mooie weer. lupos
  20. lupos plaatste een topic in Groente
    Waar bestellen jullie je zaden, en heb je dat al gedaan? lupos
  21. Water gegeven, nieuwe courgette plantjes geplant ( sommige waren weer de grond ingekropen door't slechte weer genieten van het mooie weer!
  22. Heb de bloeinde planten eruit gehaald, de rest van de plant is inderdaad minimaal gegroeid, de stelen zijn dun, m'n andere rabarberplant geeft dikke rode stelen
  23. lupos reageerde op Arnoud's topic in Voordeur
    Altijd welkom, hoe meer zielen hoe meer info! Lupos
  24. Bedankt allemaal, morgen vroeg haal ik de bloemen er uit Lupos
  25. Mijn rabarber, die ik vorig jaar heb geplant, is al giga uitgegroeid, heb er al van geoogst, maar hij/het is nu in de bloei, op zich heel mooi , maar kan ik er dit jaar nog van oogsten?

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.