Jump to content
Image Image Image Image Image
Image

Kervel binnen kweken?


mieke s

Recommended Posts

@Mieke s, kervel binnen kweken is erg lastig en gaat vaak maar een paar weken goed en dan gaat de plant net voor je echt kan oogsten kwijnen. Als je wel een poging gaat doen zet je plant dan op een plek waar deze meer dan 4 uur zon per dag krijgt. En liever niet boven verwarming/kachel i.v.m. snel uitdrogen.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Link to comment
Share on other sites

Laat maar lekker buiten staan en zich zelf uitzaaien. Na verloop gaat hij als een speer. Beetje de grond tussendoor verbeteren helpt wel. Dan zaait hij altijd op precies het juiste moment en heb regelmatig kervel. Ik heb nu 0,25 m2 staan. Binnenkort kervelsoep.

Groetjes, Birgit (Soil Food Web Consultant) Meer weten over het microscopische bodemleven? https://rijkebodem.eu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...