Geplaatst: 26 mei 201115 j ... Zou het toch rond nul zijn geweest hier in het oosten. Als je het precies wilt weten kun je op deze site kijken: http://www.weer.nl . Kies: . Dan krijg je de weerwaarnemingen van de afgelopen dagen.Voorbeeldje, Twente: http://www.weer.nl/nl/home/weer/wereldweer/waarnemingen/hobsid/6290.htmlNL site, maar ook de Belgische weerstations zijn via deze weg bereikbaar.Deze site levert ook een overzichtelijke weersverwachting. Weer Twente: http://www.weer.nl/nl/home/weer/wereldweer/actueel-en-verwacht-weer/stad/31X4579/twente.html?sredirect=bmwvaG9tZS93ZWVyL3dlcmVsZHdlZXIvem9la3Jlc3VsdGF0ZW4uaHRtbD8mYW1wO3N3b3JkPXR3ZW50ZSZhbXA7b3B0X3R5cGU9Y2l0eSZhbXA7c3JlZGlyZWN0PS0xEn nee, ik heb geen aandelen En als ik dan toch bezig ben: hier een overzichtje van het neerslagtekort in NL sinds 1 april: http://www.knmi.nl/klimatologie/geografische_overzichten/neerslagoverschot_tijdgrafiek.html
Geplaatst: 26 mei 201115 j Zonde.. wat een rot wind.Kunnen ze weer een halve dag extra verven, zit allemaal zand aan... wel vreemd dat ze dat niet eerder bedacht hebben,? t zijn toch echt ervaren schilders
Geplaatst: 26 mei 201115 j Vandaag maar een aantal planten aangesnoerd als beveiliging tegen de harde wind... tuinbonen en paprika gingen al zowat plat... Enne... eindelijk ging het hier wat serieus regenen...
Geplaatst: 27 mei 201115 j Hier in Mook ook serieuze regen...heerlijk...ga weer eens een weekje op vakantie en ondanks dat ik een sproeislaafje heb ingehuurd vind ik het wel fijn dat alles even goed nat is! Tuintje is verder op orde dus mooi dagje om te pakken.
Geplaatst: 27 mei 201115 j Het regende hier vanmorgen rond half 8 even lekker, maar dat was met (echt!) 10 seconden weer over. Er schijnt nu nog wat aan te komen (volgens buienradar), maar we geloven er al bijna niet meer in.
Geplaatst: 27 mei 201115 j Hier is vannacht wel een buitje of vier gevallen.........nog lang niet genoeg en de voorspellingen voor volgende week er is een mega hoge druk gebied in aantocht schijnbaar!!!
Geplaatst: 27 mei 201115 j Vanmorgen zou de wolk rond deze tijd over ons heen komen, nu gaat ie er langs! (allemaal te zien op buienradar)... echt zo vaag!
Geplaatst: 27 mei 201115 j Hier is t erg wisselvallig. Gisteren een klein buitje, vannacht flinke bui want vanmorgen alles goed nat. Toen ik ging werken motregen, hield weer op, net weer dikke korte bui en daarna weer ineens zon. En nu beetje grijs. De wolken (vooral de onderste) trekken wel erg snel weg. Het waait dan ook flink hier.
Geplaatst: 27 mei 201115 j Het zou kunnen dat er vanacht een beetje regen is gevallen, ik weet het geeneens zeker want ik heb gisteren avond nog alles goed gesproeid.in iedergeval als het geregend heeft is het niet veel geweest.
Geplaatst: 27 mei 201115 j T is nu hier al weer lang bewolkt geweest, en ook weer de nodige regen, alles zag er weer nat uit helaas natuurlijk veel ste kort i.v.m. die giga droogte.
Geplaatst: 27 mei 201115 j ik hoop op toch nog beetje meer regen ... dat scheelt op een hoop water geven op de tuin
Geplaatst: 29 mei 201115 j Ik heb gisteravond in de (zachte)regen plantjes zitten verpoten, want zodra ik naar binnen stapte, hield het (zo goed als) op met regenen.Of ben ik nu wel heel bijgelovig bezig?
Geplaatst: 29 mei 201115 j Ik heb gisteravond in de (zachte)regen plantjes zitten verpoten, want zodra ik naar binnen stapte, hield het (zo goed als) op met regenen.Of ben ik nu wel heel bijgelovig bezig? In dat geval gewoon blijven zitten, en ff genieten van de zachte regen....
Geplaatst: 29 mei 201115 j Ja, heb ik ook gedaan mn trui was niet eens zo nat, maar de bietjes zaten mooi in de grond.
Geplaatst: 29 mei 201115 j zachte Regen ?? het is hier nu al dagen dat je denkt het waait het is bewolkt maar er valt niks uit,kortom ik heb nog steeds geen regen gezien al weken niet.
Geplaatst: 29 mei 201115 j hier een paar dikke druppels en hup weer droog. De grond wordt er niet eens echt nat van. Volgens mij wordt dat weer de waterpomp en de generator eruit halen van de week want dat gezeul met die gieters ben ik alweer meer dan zat.
Geplaatst: 29 mei 201115 j Zachte regen en geen regen? t is hier toch wel goed nat geworden en echt niet zo'n beetje ook, de plassen waren zo hier en daar alweer goed zichtbaar
Geplaatst: 29 mei 201115 j Het regent hier ook geregeld, niet mega hard, maar wel af en toe een lekker buitje. Maar die WIND!!! Ik word er knetter van! Op mn balkonnetje (5 hoog) moet ik continu alles weer rechtop zetten! Mn tomaat heb ik maar helemaal vastgebonden met touwtjes want als die omvalt breken ongetwijfeld de tomaatjes eruit
Geplaatst: 29 mei 201115 j Prachtig weer hier vanmiddag ....temperatuur liep snel op......alleen die wind inderdaad......morgen tropisch zeggen ze!!
Geplaatst: 29 mei 201115 j gaan liggen, nou hier zeker niet. Zie in ene een tak van 3meter lang, 2 meter breed op de weg hier naast, denk zo'n 10 jaar oude tak die is afgebroken. (doorsnee van stam, baseer ik t op) Ik dacht direct; waarom? Zou dit kunnen:Bomen die je snoeit, breken sneller? Die groeien niet meer in de hoogte waardoor bovenkant van de stam ook dik is. Bij bomen die je niet getopt hebt, blijft de bovenkant groeien en is dus dus dunner, wat voor meer flexibiliteit zorgt waardoor hij beter tegen wind kan??
Geplaatst: 31 mei 201115 j Als het morgen maar droog en zonnig is potverdorie http://www.youtube.com/watch?v=oNXuowFWu-8
Geplaatst: 31 mei 201115 j Als het morgen maar droog en zonnig is potverdorie http://www.youtube.com/watch?v=oNXuowFWu-8
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.