Geplaatst: Woensdag om 17:182 d De Bazaroet 80 gram geoogst en de planten eruit, want ze stonden in bloei.Een Savooiekool eruit gehaald (geen foto) want die ging open staan. Was eigenlijk een spitskoolzaaiing, dus fout zaadje denk ik.Wat wortelen, want het groen geef ik aan een buuf, dan krijg ik van haar weer eieren.De Rettich niet gelukt, ik had een extra potje op een 20 cm hoge bak gezet, maar dat werkt dus niet.
Geplaatst: Donderdag om 17:521 d Bazaroet spinazie, helaas maar 80 gram (alles eraf), wat wortels alvast, dan kan ik de buuf het wortelgroen geven voor de kippen. En ik ben begonnen met de koriander zaden te oogsten en de Goudsbloem. Ik heb heel veel, dus nog even bezig.
Geplaatst: Gisteren om 08:211 d De Monika plant ziet er niet uit. Geel blad, meeldauw. Maar er rijpen nog steeds vruchten af, dus ik laat hem maar staan.
Geplaatst: Gisteren om 12:501 d Minus 2 tomaten direct opgegeten Minus 2 vijgen die ook spontaan op waren 🤭🫣
Geplaatst: 17 uren geleden17 u Bonen en mijn eerste 4 kerstomaatjes. Verder bij ons Hofladen ruim 1 kilo Aronia,en 18 kg Gravensteiner appels geplukt. De 5 kg Delbarestivale konden wij helaas niet plukken, maar gekocht.Over een poosje voor de pruimen en de Elstar terug.Een aantal van jullie weten misschien wel dat ik een taart maakte en dacht dat het Aronias waren (appelbes), maar het was de Kornoelje en die had toch een pitten! Nu dezelfde taart maken met de Aronia. 17 uren geleden17 u aangepast door Petrasmoestuin
Geplaatst: 3 uren geleden3 u Ik ben elke keer heel blij als ik iets uit mijn tuintje kan halen want ik had niet verwacht dat me dit zou lukken voor de eerste keer. Mijn courgettes nemen wel aparte vormen aan?
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Vannacht teruggekomen van een weekje vakantie en een behoorlijke oogst. Ik zit nog te twijfelen of ik al 1 of 2 cantaloupe meloentjes kan oogsten. Ze zijn nog maar klein maar de buitenkant wordt een beetje geel ,en misschien is de wil de vader van de gedachte, maar het lijkt een beetje een meloengeurtje in mijn kas.
Geplaatst: 52 minuten geleden52 min Inderdaad ! Ik hoop dat die tomaten nog een paar dagen buiten de koeling bewaard kunnen worden want mijn vriezertje in de schuur zit al bijna vol met tomaten van voor de vakantue Ik had zo'n electrische tomatenmolen besteld die ergens tussen half juli en eind juli had moeten binnenkomen maar ik kreeg onlangs bericht was dat de levering was vertraagd voor enkele weken. Dus ik heb die bestelling geannuleerd en zo'n zelfde apparaat besteld op ebay, die is nu onderweg uit Italie en zou ik begin volgende week binnen moeten hebben. Anders moet ik alsnog handmatig aan de slag met een passeerzeef maar dat is nogal monnikenwerk.Morgen wel een poging doen om wat sperzie- en snijbonen in te maken met de pressure canner. Er zal ook eerst nog wel wat uitgedeeld gaan worden. Ik zag trouwens net ook dat ik rode bietjes kan gaan oogsten maar daar wacht ik nog even mee want anders krijg ik het nooit allemaal mee op mijn scooter straks naar huis.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.