Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

Hallo, goedemorgen allemaal

 

Ik heb mij onlangs hier aangemeld en vond het wel netjes om eens iets van me te laten horen.

Ik ben 26 jaar en woon nu zo'n 2 jaar in Zoetermeer. Sinds kleins af aan vind ik plantjes al interessant. Mijn opa en oma hebben een moestuin en alle kleinkinderen kwamen daar natuurlijk met plezier over de vloer. Even het bessenhok in om te snoepen, wat verse aarbeitjes, rupsen en slakken zoeken en over het hek zetten en op het eind natuurlijk een mooi bosje bloemen mee voor mama.

Helaas woon ik in een flat en heb ik geen tuin, niet eens een balkon tot mijn beschikking dus echt tuinieren zit er voor mij niet in. Maar zodra de eerste zonnestralen verschijnen krijg ik lentekriebels en een onweerstaanbare drang om zaden in de grond te stoppen. Voorlopig moet ik maar even geduld hebben en genieten van jullie tuinen en met name jullie kennis. Ik zal waarschijnlijk ook meer een mee-lezer zijn dan echt een schrijver op het forum, maar ik hoop nu alvast een hoop kennis op te doen.

Ik vind het trouwens heel mooi om te zien dat dit forum zo actief is, in deze tijd van facebook leggen veel fora het nog wel eens af en dat is doodzonde.

 

Veel liefs!

Geplaatst:

Veel plezier met lezen! Maar als je tijd hebt zou ik me aanmelden bij een volkstuincomplex...

Geplaatst:

Ik vind het forum leuker. Minder vluchtig. Welkom trouwens

Wat je zelf kweekt, smaakt steeds beter!

Met onze moestuinvereniging verdelen we zakjes zaad voor 1 euro-> http://www.detuinschuur.be/zaden

Wij verdelen nu ook de zaaiagenda van Diana.

Geplaatst:

Welkom !

Geplaatst:
  • Auteur

Dankjulliewel allemaal

 

@annaelizabeth

Ik heb daar inderdaad naar gekeken, maar voor zover ik gevonden heb zijn er overal wachttijden en tegen de tijd dat ik aan de beurt ben wonen we hier waarschijnlijk al niet meer. Dus wacht ik maar geduldig af

 

@Krikke83

Ja ik ook hoor! Informatie is op een forum tenminste nog makkelijk terug te vinden

Geplaatst:

Veel plezier hier. Meegenieten met anderen is ook heel fijn als tuinieren er (nog) even niet in zit!

wees bevriend met kleine dingen

Geplaatst:

Welkom!

Zaden kopen? | Bestel! bij Moestuinland.nl

Geplaatst:

Wat jammer dat je je zaaidrang nog even in de kiem moet smoren! Vind het wel erg leuk dat je van de verhalen meegeniet. Bewijst toch weer manliefs theorie dat je moestuinmensen er heel goed bij kan hebben [emoji6]

 

Nog even geduld dan maar en voor je het weet, is dat eigen tuintje er.

Geplaatst:
  • Auteur

Dankjulliewel voor dit hartelijke welkom!

 

@Mellie Leuke woordspeling haha !

 

@Charly Meegenieten is inderdaad heel erg leuk en ik heb ook al zo ontzettend veel geleerd door allerlei topics door te spitten (ik kan het ook )

Geplaatst:

Gniffel!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.