Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Laatste kans en laatste controle! van Jorieke

Featured Replies

Geplaatst:

Aanbod:

 

Ook heb ik dozen vol met P9 en... P7? potjes staan. Echt staaaaapels en stapels. Roep maar hoeveel je er wil, dan krijg je er dubbel zoveel Ze komen van een kweker dus zijn 1 keer gebruikt.

IMG598115531536828549.JPG

 

Een vis-rooster-BBQ ding:

 

IMG607436051537525544.JPG

 

Een bessenplukding van de Wiltfang:

IMG608199581537545050.JPGIMG608298531537545051.JPG

 

We hebben nog een heel stel schrikdraad-haspels met versnelling. Hij draait 3x sneller dan zo'n normaal goedkoop simpel ding. Echt ideaal als je af en toe een nieuw veldje uit zet of iets moet oprollen weer. Ooit gekocht voor ons bedrijf maar klanten kopen liever dat goedkope ding waarmee je je een ongeluk draait. Dus nu staan er nog wat, nieuw in doos, op ons zoldertje

 

Voor 15 euro per stuk, of een goeie ruil/deal, mogen ze weg.

 

Dit is er 1 van ons, we hebben er zelf 3 in gebruik Maar zo ziet ie er dus uit, maar dan nieuw in doos.

 

Photo029469201537966587.jpg

 

Verder nog 10 van zulke koolkragen, nieuw. Ik zet alleen nog maar onder Ikea doek.

IMG607831561537545048.JPG

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ik zet klaar voor:

 

Kruidenvrouwtje: zuurkoolpot van 15 liter, bergbasilicum, weck spullen, ook weckklem.

 

Lotte: zuurkoolpot van 15 liter, kweeperen, gember, maïs, pitjes, tupperware, vacuumzakjes

 

Anna: zuurkoolpot van 10 liter en 1 van 15 liter. gember,

 

Cupcakeje: bijenwas, rabarber, vliesdoek, siberische erwt , vacuum zakjes?

 

Tanja: bijenwas

 

Jet: plastic tunneltje, aluminium emmer, zak aardappelen, luffa zaden.

 

Jootje: sla zaden

 

Angela: groen net, 5 koolkragen, oranje bak

 

Weknow: boombanden

 

Natalie: melkbus zonder deksel, wafelijzer, OK knoflook, luffa zaden.

 

Ciska: tijmplantjes

 

Prettig gestoord: olifantentenen, zelf te knippen spandraad.

 

Vincent: zelf te knippen spandraad, een boel P7 potjes.

 

Spitskool: egyptische ui, zoeken in de bak met vijlen en raspen.

Geplaatst:

Ik zal kijken voor je.

Bij mij tegenover bij de friettent krijgen ze de mayo in zakken de laatste tijd i.p.v. emmers zal wel goedkoper zijn?

Geplaatst:

Ik heb vorige keer rode welsh onion van je gekregen ik heb hem alleen niet meer terug gezien heb je die nog?

Geplaatst:
  • Auteur

Die van mij zijn toch helemaal kapot gevroren dit voorjaar, en daarna zijn er wat nieuwe zaailingen opgekomen die er niet bijzonder rood uit zien. Niet dat de oudere plant zo rood was hoor, maar toch.

Die zaailingen moeten eerst weer even goed groeien voordat ik weer kan uitdelen.

Geplaatst:

geen probleem kan best zijn dat die van mij ook kapot gevroren zijn?

  • 2 weken later...
Geplaatst:

ok ga kijken hoeveel ik er tegen die tijd in de auto krijg

Heb je deze keer verder niets nodig?

Geplaatst:

Hoor iemand kruiden roepen Graag jorieke

You can bury a lot of troubles by digging in the dirt

Geplaatst:

Ik ga wel even kijken in de jardinadetuin...

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:
  • Auteur

Het mogen ook kleine pompoentjes zijn, eetbaar dus. Maar dan is het leuk als ik dat weet en het er bij kan vermelden

 

Die zet ze dan eerst voor de sier neer en dan eten ze ze op Ik heb al een hele grote knaloranje, maar die kleintjes gingen voor geen meter.

Geplaatst:

Ik heb wel iets staan maar weet niet wat het is.

Eetbaar of sier?

Geplaatst:

Deze heb ik voor je gescoord. En dan komt er nog zo`n donkergroen eikelvormige pompoen bij..een table acer.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Linked Image

aangepast door Gast

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:

Yep en behalve dat groen witte ding allemaal eetbaar.

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:
  • Auteur

Ok. Ik ben dus net voor Anna even op ons zoldertje (van de schuur) gekropen, en heb mij een weg door spinnenwebben en rattenschijt gebaand Op zoek naar zuurkoolpotten.

 

We hebben er 3 (!!) van 15 liter inhoud. En eentje van 10 liter (nou ja, 3 van dat formaat in totaal, maar ik heb er 1 in gebruik en wil er nog zo 1 houden). Die van 15 liter is amper groter, eerder breder dan die van 10 liter.

Ze zijn allemaal heel, hebben allemaal van die stenen, 1 van de potten had zijn deksel zelfs nog in een piepschuimen ring/rand zitten waarin ie is gekocht?! Wat een mens al niet kan verzamelen zo op zo'n vies zoldertje.

 

Laat maar weten wat je er voor bied Dan beloof ik dat ik ze even afspuit met de tuinslang voordat hij in je auto moet.

 

Anna heeft eerste keus!

 

Voor Anna, Charly en Kruidenvrouwtje

Geplaatst:
  • Auteur

Jet, jij was de vorige keer te laat toen ik die van mijn buurvrouw aanbood. Maar toen kwam echt NIET in mij op om even te kijken of wij zelf niet een pot kwijt konden. En nu blijkt dat we er echt meerdere teveel hebben. Sorry!

Geplaatst:

Mochten ze niet allemaal weg gaan dan ook interesse in een zuurkoolpot

You can bury a lot of troubles by digging in the dirt

Geplaatst:

Ik ga even kijken hoe groot de mijne is.

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:

Ik heb een flinke kan even niet zien of dat 10 of 15 is. Dus voor mij maar niet, en Anna zou ik aanraden die van tien te nemen..daar gaan echt heel veel kolen in voordat je hem vol hebt.

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:
  • Auteur

In die van 10 kregen wij 2 weken terug 4 flinke (voor mijn doen dan...) kolen. Toen was ie ook wel net even te vol om te stampen, maar daarna zakt dat nog een eindje onder het vocht zeg maar.

 

Er gaat er 1 van 15 liter naar Charly, 1 van 10 en 1 van 15 naar Anna, en Kruidenvrouwtje dan ook 1 van 15 liter doen? Of vind je die te groot?

 

Dan zijn ze uitverkocht.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.