Geplaatst: 21 januari 20196 j Hallo allemaal. Sinds vandaag heb ik me ook aangemeld op dit forum. Mijn naam is Joke en ik woon in Emmen (Drenthe) Sinds april 2018 heb ik een moestuin van 400 m2 op zandgrond. Een hele uitdaging,, want ik had voor die tijd geen enkel benul van moestuinieren. Vorig jaar zo veel lol in de moestuin gehad, dus erg veel zin om dit jaar weer te knallen.
Geplaatst: 21 januari 20196 j welkom op het forum,complimenten hoe je de moestuin onderhoud als ik de foto's zo zie, ik doe je het (nog) niet na. moestuin = zweet op je rug om uiteindelijk uit te kunnen delen = met z'n tweetjes 27 kroppen sla in 1 week moeten opeten = bij de oogst er achter komen dat de konijntjes je voor waren = hosta's kweken om de slakken tevreden te houden
Geplaatst: 21 januari 20196 j Auteur Heel erg bedankt voor het compliment. Het heeft me veel bloed zweet en tranen gekost. De tuin is nog niet helemaal naar wens. Maar ik ben ook pas in april 2018 met een veld met kweek begonnen.
Geplaatst: 22 januari 20196 j Welkom Joke! Dat ziet er echt super goed uit! Mooie lap grond Zaden kopen? | Bestel! bij Moestuinland.nl
Geplaatst: 22 januari 20196 j Welkom!! Insta, leuke foto’s! https://www.instagram.com/waldengardening/
Geplaatst: 22 januari 20196 j Welkom Joke, Leuk om te zien dat een mede stadsgenoot zich op dit forum heeft aangemeld!
Geplaatst: 23 januari 20196 j Wauw, netjes allemaal hoor Joke.Dat het ook voor jou maar weer een puik tuinjaar mag worden in ieder gevalAh en ook welkom op t forum idd! wees bevriend met kleine dingen
Geplaatst: 23 januari 20196 j Auteur IBedankt allemaal voor de reacties. Ik hoop inderdaad, dat ik er weer veel plezier aan mag hebben. Maar ik denk dat de meeste mensen wel weer zin hebben in een nieuw moestuin seizoen. De winter en kou duurt mij in elk geval veel te lang. Ik ben sinds 1 januari weer bezig met zaaien. Prei, spitskool, lathyrus, erwten, peulen, pepers, paprika en aubergines staan gezellig op de vensterbank en een gedeelte in de koude bak buiten.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.