Geplaatst: 16 mei 20196 j Nieuw op dit forum, dus het is wel zo netjes om me even voor te stellen:Mijn naam is Anna en ik woon met man Pierre en Berner Sennen hond Amélie in Midden-Frankrijk. We hebben hier een boerderijtje met een aardig stuk grond waar we al de nodige fruitbomen gezet hebben en vanaf dit jaar ook een moestuin. Aangezien het terrein sterk glooiend en rotsachtig is ga ik dit jaar met moestuinbakken aan de slag...er is anders geen doorkomen aan!Vandaag zijn de eerste planten in de bakken gezet: tomaten, rode biet, rucola, koolrabi en ik heb een aparte bak gemaakt met kruiden.Laat de zomer maar komen!
Geplaatst: 16 mei 20196 j Benvenue Anna & Pierre! Hollandse groenten op Franse bodem? Gaan jullie je straks ook verdiepen in typisch Franse groenten om te kweken? Een druifje hoort er natuurlijk ook bij We gaan het vast lezen, succes https://www.moestuinforum.nl/blogs/blog/379-grorks-blog/ https://www.moestuinforum.nl/zij-en-heur-landleven-t25424.html
Geplaatst: 17 mei 20196 j Auteur Merci beaucoup! Die druiven staan er hoor! Nog niet genoeg om er vaten wijn van te maken, maar dat komt vanzelf!
Geplaatst: 19 mei 20196 j Bonjour Anne&Pierre, Welkom op het forum! Succes Salutations, Ook voor privé vragen beschikbaar! https://www.dutchgardenseeds.com en voor (biologische) zaden natuurlijk..
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.