Geplaatst: 18 uren geleden18 u 1 uur terug, appelvrouw zei:Welke lamp, eventueel merk/Volgens mij heb ik dit vorig jaar al eens omschreven, misschien even scrollen naar vorig jaar. Rookie had die en die heb ik ook genomen. Gekocht bij Amazon, niet duur en doet gewoon wat hij moet doen.
Geplaatst: 14 uren geleden14 u 6 uren geleden, appelvrouw zei:hoe meer ik hier lees hoe meer ik in de war raakSpot on. Ik ook, en ik heb dezelfde vraag als jij. En ‘ scrol even terug’ in een topic van 12 pagina’s is ook niet heel erg helpend. We zullen het zelf uit moeten vinden Appeldame. * er komt altijd weer een nieuwe lente *
Geplaatst: 13 uren geleden13 u 45 minuten geleden, Tanja65 zei:scrol even terug’ in een topic van 12 pagina’s is ook niet heel erg helpend.Heb ik gedaan 🤪. Maar degene waar @Petrasmoestuin het over heeft, staat niet in dit topic. Ik vermoed in ‘nieuwe aankopen’. Dat topic heeft 113 pagina’s. Dat is zelfs mij te gortig 😉.
Geplaatst: 13 uren geleden13 u 56 minuten geleden, Tanja65 zei:We zullen het zelf uit moeten vinden AppeldameHmm, heb je mijn post op de vorige pagina overgeslagen? Direct onder die van Appeldame. Mijn Instagram: https://www.instagram.com/pronksparadise/
Geplaatst: 12 uren geleden12 u Maar inderdaad beter als het persoon zelf de link plaats naar hun eigen bericht. Maar goed.. Als je al neerzet in het oudere bericht dat ze niet beschikbaar / leverbaar zijn, kan je het misschien beter niet posten..https://www.moestuinforum.nl/topic/57769-wat-heb-je-vandaag-gezaaid-of-geplant-2026/?do=findComment&comment=569941Zie, handleiding wegwijs op het forum. Uitleg geschreven hoe je een bericht met zoekwoord van een gebruiker kan zoeken:Hoe kan ik berichten zoeken van een specifieke gebruiker?
Geplaatst: 12 uren geleden12 u Ikzelf heb 2 van deze lampen en ben daar erg blij mee. Kan gemonteerd, opgehangen of op een voet worden gebruikt. Hier gebruik ik ze op de voet. Geen idee of lumen en umol (en dat soort termen waar ik niets vanaf weet) okay zijn bij deze lamp, maar mijn zaailingen doen het er de afgelopen jaren prima op. Verbruiksvermogen 15 watt, zal ongetwijfeld zuiniger kunnen, maar ze branden maar 2 maanden per jaar en ook geen 24 uur per dag. Geen timer, normale stekker met een knippertje. Én voldoet aan de Europese veiligheidsnorm. Niet echt goedkoop (39,95), maar gaan al voor het derde jaar mee. Maar misschien heb ik me wel iets wijs laten maken 😊.
Geplaatst: 12 uren geleden12 u 39 minuten geleden, Dahli zei:Maar misschien heb ik me wel iets wijs laten maken 😊.Wat bedoel je daar precies mee? Voldoen ze of ben je er niet zeker van? We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 11 uren geleden11 u 4 minuten geleden, appelvrouw zei:Wat bedoel je daar precies mee?Ze voldoen helemaal prima voor mij. De zaailingen groeien ieder jaar prima en strekken bijvoorbeeld niet. Met ‘wijsmaken’ bedoel ik de gegevens die de leverancier m.b.t. deze lamp geeft. Die ik hierboven heb neergezet. Of die reëel zijn, weet ik niet. Als ik de kennis hierboven zie die sommige forumleden over dit onderwerp hebben, dan zeggen zij misschien wel: die informatie klopt helemaal niet. In dat geval heb ik me iets laten wijsmaken met die wervende teksten. Wat niet wegneemt, dat ze hier voldoen aan hetgeen ik hoopte 😊.
Geplaatst: 10 uren geleden10 u 2 uren geleden, rorror zei:dat ze niet beschikbaar / leverbaar zijn, kan je het misschien beter niet posten..Al eerder een keer vermeld volgens mij, maar ik heb helaas geen tijd om het op te zoeken. Maar degene die geïnteresseerd zijn worden wel een bepaalde richting opgestuurd waar ze moeten zoeken. Er zijn een aantal varianten te koop, ook elders.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.