Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Je nieuwe aankopen

Featured Replies

Geplaatst:

Dit (prachtige!) kookboekje stond al wat langer op mijn verlanglijstje. Toevallig kwam ik het weer tegen op de site waar ik mosterdzaad voor de inmaak wilde kopen. Nu dus toch maar toegegeven aan deze wens en er vijf soorten gedroogd zeewier bij gekocht. Je wil de recepten toch proberen 😊. Ook een flesje Tamari erbij gekocht. De groene thee (Lung Ching) kreeg ik er gratis bij. Erg blij mee!

IMG_1426.jpeg

Geplaatst:

Blij dat jij blij bent. Ik zou werkelijk niet weten wat ik met zeewier moet….maar ja, dat staat in dat boek natuurlijk! 😉

Geplaatst:

Mmm dol op zeewier! Lekker hartig in bouillon of als salade. Heb in Noorwegen wel eens zelf zeewier geoogst voor chuka wakame. Ai toch heel bijzonder dat zelf te kunnen plukken. Vissen? Wat doe je met zeewier?! 😬 nou ja. Eh. Benieuwd naar alle heerlijke recepten die eruit rollen @Dahli !

Geplaatst:
1 minuut geleden, Mellie zei:

Heb in Noorwegen wel eens zelf zeewier geoogst voor chuka wakame.

Dat is leuk!

Het is jammer dat je het hier, ver van de kust, niet zo makkelijk vers kunt kopen, misschien dat ik de visman het binnenkort eens vraag. Het gedroogde dulse zeewier zou ook zo lekker als knabbel bij een borrel zijn, straks maar eens proeven. Morgen ga ik er voor het eerst iets mee maken, gecombineerd met de eerste kazerij van het seizoen. Wordt vervolgd in het kaastopic!

Geplaatst:
57 minuten geleden, Dahli zei:

Morgen ga ik er voor het eerst iets mee maken

Wat bijzonder! Ik ben heel benieuwd!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.