Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik heb even gekeken en van alles is nog genoeg. Voor een volgende keer zouden er wel weer kartonnen bodjes moeten komen. Liever dat dan plastic. Er zijn ook wat plastic soepkommen maar zelf neem ik liever 1 van de normale mokken om soep uit te eten. En dan zijn er nog heel wat patatbakjes die we amper gebruiken. Bestek, servetten, bekertjes en mokken zijn er in overvloed. 

 

Na overleg met Jorg net: 

 

Ik zorg dus voor zeep (was er al) water (is er ook altijd al) genoeg lepels (ook normaal al aanwezig) en ik heb van dat alcohol-handgel in pompjes. Bij het toilet leg ik vochtige doekjes waar men eventueel knoppen of deurklinken mee schoon zou kunnen maken als ze dat fijn vinden. Maar dat is gewoon sowieso wel fijn denk ik dan. Net als de losse hapjes die je makkelijk pakt en eet. 

 

Qua testen: het is zelfs bij grote evenementen zo als Paaspop (100.000 mensen :shock: ) niet meer verplicht om te testen voor toegang. Voor de MTFD gaan wij het dus ook niet verplicht stellen. 

 

Er is genoeg ruimte, bijna alles is buiten, we houden allemaal rekening met elkaar. Ook wordt het lang niet zo druk als eerdere edities. 

  • Like 4
Geplaatst:

Gezien ik nu al dagen worstel met een zeer zware verkoudheid die dus vanuit het carnavalsgebied (en bedankt weer) het hele land veroverd wil ik jullie vooral dáár voor waarschuwen. :shh:

 

Denk dat de hygiëne maatregelen ook vooral kunnen voorkomen dat jullie elkaar met dit verkoudheidsvirus zullen besmetten.  Je bent er namelijk wel een week mee onder de pannen.

Enorme loopneus, tranende ogen, niesen, niesen, darmen van streek, hoesten, verhoging |lichte koorts, spierpijn, hoofdpijn, heel veel snot en waarschijnlijk als toetje nog wat hoesterij ben ik bang (daar ben ik nog niet in het proces). 

Gisteren lag ik hier haast wanhopig op de bank met opgerold wcpapier in mn neus tegen het veelvuldig niesen en de lekkage... echt heel charmant. :lol:

Vandaag zijn we gelukkig weer een fase verder in het proces.

Maar kan nog steeds niet echt functioneren en moet het lopen met de hond aan anderen overlaten. Zo dus.

 

Misschien slaat hij harder toe omdat vanwege Covid er al twee jaar weinig verkoudheidsvirussen rondgaan?

Ik vind hem in ieder geval behoorlijk pittig en ben meestal niet echt ziektegevoelig (geen covid gehad ook).

 

Dus wees gewaarschuwd.

 

En verder heel veel plezier met z'n allen. :mrgreen:

 

 

  • Like 2

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...