Jump to content

Featured Replies

Posted

24 februari lathyrus gezaaid in een bakje en op de koude overloop gezet voor het raam. 3 dagen later de eerste kiempjes boven, en daarna ging het heel snel. Weggehaald voor het raampje en wat donkerder gezet maar nog wel op de overloop. Maar ze blijven in rap tempo groeien. Kan ik hier nog iets mee of zeggen jullie van, zaai maar opnieuwe, maar dan buiten in het koude kasje, dan gaat het misschien niet zo snel? Of kan ik ze nog verplanten in een grotere bak en dan dieper wegzetten?lathyrus-00173311331282945.JPG

Weggooien kun je altijd....ik zou ze verspenen en iets dieper in aparte bakjes zetten...en op nieuw zaaien...kan ook....als je er straks te veel hebt neem je ze mee naar moestuindag

Weggehaald voor het raampje en wat donkerder gezet maar nog wel op de overloop. Maar ze blijven in rap tempo groeien.

 

Daar zit het probleem

Ze gaan zoeken naar licht, dus koeler en veel licht!

 

En ze wat dieper verplanten wat Geedee zegt zou nog wel kunnen werken.

Zet ze in elk geval nog niet buiten. Dat heb ik vorige week gedaan (ook van die hard groeiende lathyrusjes) en de helft heeft er de brui al aan gegeven.

Niet meer actief. Graag contact via mail of fb.

Je bent ook wel erg vroeg.

Wat de andere al zeggen: je hebt ze veel te donker staan. Zet ze op een onverwarmde kamer voor het raam. Maar ik weet niet of het nog goed komt. Ach, opnieuw zaaien kan altijd nog.

Men zegt wel: “Je bent wat je eet, maar wie wil er nu een krop sla zijn?”

Dieper in een bak zetten (tot an de blaadjes als het kan) en buiten in je achtertuin tegen het huis aan zetten..het is er warm genoeg voor denk ik, en anders snachts binnen halen.

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

  • Author

Braaf gedaan wat jullie me "opgedragen" hebben. Eerst verplant in een diepere bak, en nog wat nieuwe gezaaid. Bak inderdaad tegen het huis aan gezet en net naar binnen gehaald. Met een beetje mazzel komt het nog goed.

Bonnie: ja ik ben vroeg,maar ben niet te houden!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...