Geplaatst: Woensdag om 17:572 d 11 minuten geleden, Rookie zei:Eindelijk dan toch de taco salade.Sla en paprika van vorig jaar uit de vriezer, huh, sla uit de vriezer? İs dat niet hartstikke slap dan??
Geplaatst: Woensdag om 18:462 d Als je salade net zo smaakt als hij er uitziet dan moet hij heeel lekker zijn. 😋
Geplaatst: Gisteren om 19:481 d Vanavond de zalmsalade met wat Wedges. En gisteren had ik een aalbessen taart gemaakt. Die ging niet helemaal goed. Ik moest hem op een blad ovenpapier storten met suiker en het bakpapier snel verwijderen. Toen had ik een natte hoop van binnen die eruit viel, nog niet gaar dus. Geen foto ervan, snel teruggedaan en in de oven. Want ik moest later de cake later door de helft insnijden. Dus ik heb mijn variant ervan gemaakt. Later stort ik de aalbessen er gewoon hierin en erop.Ook de slagroom kloppen met suiker ging niet goed. Ik had maar 1 zakje klop klop i.p.v. 3 dus weggegooid. Toen heb ik opnieuw slagroom genomen, veel meer en zonder suiker (niet goed, dus een beetje zuurder geworden) zonder klop klop en dat werd wel stevig. Wat minder aalbessen en dat er doorheen.Nu moeten wij er 4 dagen van eten hahaha. Morgen doe ik er wel een beetje poedersuiker overheen. Maar verder is hij prima.
Geplaatst: 3 uren geleden3 u Mijn aardappel - haringsalade van vandaag. Ik heb er nog wat komkommer uet tuin en tomaat van de winkel toegevoegd.
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Ook iets met aardappelsalade. Peterselie, bieslook en OI-kappertjes kwamen uet. Dit is het restantje dat over is en morgen voor de lunch is.En omdat we dat hier zo lekker vonden laatst, weer een niçoise er bij waarvan NZ spinazie, komkommer en snaps weer uet kwamen.
Geplaatst: 59 minuten geleden59 min Yep nieuwe aardappeltjes tijd, we hadden een zakje gekocht voor de salade.Dus ook aardappelsalade met bonenkruid-stoof-wortelen, gepocheerde kip, appel, dubbelgedopte karmozijn tuinboon uet, Kalamata olijven en een beetje fijngesneden zoetzuur van Kesbeke met een scheut daarvan in de dressing van yoghurt, olijfolie en zeer fijngehakte munt, bonenkruid en bieslook. Volgende x doe ik er ook citroenmelisse.Voor Lie aïoli erbij.
Geplaatst: 40 minuten geleden40 min We hadden stokbrood met allerlei mezze’s. O.a. cacık hier op de foto (ja, dat zie je goed, met ijsklontjes zodat het lekker koud bleef en anders doe şk er water Blj, dus nu creatief koud opgelost!), maar ook haydari, linzensalade, ingemaakte olijven van vorig jaar (blijft zo lang goed ja), worstje, kaasje, dat soort dingen. Alle kruiden en sla uet. Laatste dille zo’n beetje ook. Mijn hemel, wat hebben wij veel dille gegeten de laatste tijd. Ook de pepermunt gaat hard momenteel. In het water, door de sla, bij het fruit. Het was allemaal weer erg lekker. En erna een dikke magnum. Groeit hier helaas niet, maar wel heel lekker.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.