Geplaatst: Gisteren om 07:381 d @Tanja65 wat een prachtige pompoen. Ook niet al te groot. Ik ga hem toch op mijn lijstje zetten.
Geplaatst: Gisteren om 08:541 d Kom je naar de MTFD? Dan kan ik wel een paar zaadjes voor je meebrengen. Ze gaan waarschijnlijk niet in de doos want ze moeten echt nog drogen (pas gisteren uit de pompoen). Maar ze kunnen natuurlijk wel bij jou nadrogen.
Geplaatst: 23 uren geleden23 u Voor kruisbestuiving hoef je niet bang te zijn, omdat het een Moschata is? En geen Maxima.
Geplaatst: 16 uren geleden16 u 7 uren geleden, Tanja65 zei:Kom je naar de MTFD? Dan kan ik wel een paar zaadjes voor je meebrengen. Ze gaan waarschijnlijk niet in de doos want ze moeten echt nog drogen (pas gisteren uit de pompoen). Maar ze kunnen natuurlijk wel bij jou nadrogen.Ik ga er niet bij zijn. Ben sinds vandaag flink aan het hoesten. Ik ga moet me nog afmelden. Ga ik straks doen. Misschien kunnen we onderling ruilen met elkaar. Als je dat ziet zitten, dan kunnen we beter via privébericht verder gaan.
Geplaatst: 12 uren geleden12 u Pompoenen geroosterd van de Gleisdorfer. Heerlijk!Alleen moet je ze niet op keukenpapier 3 dagen laten drogen in de keuken, dat zat eraan vast. Opnieuw geweekt, niet al te lang, was ongeduldig. En toen in theedoek gedroogd en in de oven 15 minuten op 150 graden. Nu even geen kruiden erop, dat kan altijd nog, als ik wat papier zie kan ik dat eraf krabben. Maar ik moet zeggen, ook zonder kruiden zijn de pitten lekkerder dan als je ze koopt. Ik heb nog een 2e Gleisdorfer, dus ook binnenkort slachten. Jammer, dat ik er niet meer heb. 50 minuten geleden50 min aangepast door Petrasmoestuin
Geplaatst: 9 uren geleden9 u @Petrasmoestuin Is dit op de foto hierboven de opbrengst aan zaden van 1 Gleisdorfer?
Geplaatst: 52 minuten geleden52 min Ja, eigenlijk een klein beetje meer. Ik had p.o. wat weggespoeld en mijn man had er een aantal gebroken met open snijden.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.