Geplaatst: 2 september 201213 j Hoi,Op de moestuinforum dag heb ik een mooi pompoen plantje gekregen: een butternut. Plantje is gelijk met de 3 andere pompoenplantjes die ik had de volle grond in gegaan. Planten groeiden hard, behalve de butternut, die bleef achter. Aan de andere planten kwamen al pompoenen toen de butternut er eindelijk zin in kreeg. Het is een prachtig grote plant nu die maar door en door groeit, al een paar topjes eruit gehaald, maar groeit gewoon door! Mooi....maar geen pompoen te zien! zie wel steeltjes met iets wat bloemen zijn....maar zit allemaal onder de bladeren....en zijn volgens mij allemaal mannetjes. Wat denken jullie.....zal hier nog een pompoen aankomen? Of word het naar AH? Groetjes!
Geplaatst: 2 september 201213 j Bij mij is de butternut dit jaar ook heel laat. 2 weken geleden zat er ineens de eerste pompoen aan en vandaag zag ik het tweede vrouwtje bloeien. Dus er is nog kans. Ik dacht eerst dat hij bij mij te weinig voeding heeft op de plaats waar hij staat... Groetjes, Birgit (Soil Food Web Consultant) Meer weten over het microscopische bodemleven? https://rijkebodem.eu
Geplaatst: 2 september 201213 j Ook bij mij is de Butternut heel slecht...Een grote..nou ja grote..vrucht, verder niets..tot nu toe. [ We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 3 september 201213 j Bij mij zit er sinds vorige week de eerste pompoen aan. Hetzelfde geldt voor de patisson. Zal wel aan het weer liggen van de afgelopen maanden.
Geplaatst: 3 september 201213 j Hier doen de butternuts het gelukkig wel goed, op zandgrond in de volle zon en veel mest. Drie planten en in totaal 10 grote vruchten en nog 4 kleinere. Het is de eerste keer dat ik ze teel, en ik ben tevreden.
Geplaatst: 13 september 201213 j Bij mij doet ie het ook goed. Zit op leem/klei met veel compost. Heb 3 vruchten op 1 plant. Dit naast golden hubbard en uchihi kuri. Mijn tuinavonturen op http://www.dedolletuinder.be/
Geplaatst: 13 september 201213 j Auteur Ze komen eraan! Zijn nog wel heel klein, maar zie er in ieder geval 4 ! Is wel een hele grote plant, en het meeste zit verstopt onder de grote bladeren. Hoop dat ze nog genoeg tijd hebben om groot te groeien!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.