Jump to content
Image Image Image Image Image
Image

Eindelijk


kromkommer

Recommended Posts

Hallo iedereen, eindelijk even tijd gemaakt om me voor te stellen. Ik ben een 54 jarige verbeten tuinier. Beroepshalve ook trouwens. Ik werk als coördinator in een sociale werkplaats met een 25 pers. in het groenonderhoud. Waarom kromkommer. Ja op 54 loop je na een dag tuinieren beetje krom, niet? Eindelijk is de lente op komst (hoop ik) want de kriebels zijn bijna ondraaglijk haha. Ik heb een siertuin met vijver en natuurlijk ook een moestuin met muurserre. Vandaag eindelijk de aardkluiten wat zien opdrogen dus het zaad komt uit de doos vandaan. Ik hoop dat ik de tijd vind om op dit forum, waar ik bij mindere weersomstandigheden niet weg te slaan ben, foto's te plaatsen en mensen bij te staan en ook natuurlijk nog steeds van anderen te leren. Ik doe intussen heel veel groeten uit het Belgisch limburg en morgen ga ik met het fototoestel de tuin in en wat snuisteren in oudere foto's zodat het tuinieren kan gevolgd worden. Veel mosemgroeten (limburgs voor moestuin)

Link to comment
Share on other sites

Ha, ha...een hele troost dat die stramme pijnlijk rug al bij 54 begint. Ik ben enkele jaartjes ouder en heb er ook last van. Dacht dat het aan mij lag. Maar nee...het is de leeftijd!

 

Als Limburger in Zeeland altijd nog nieuwsgierig naar wat er in "Limbabwe" gebeurt! Dus: "Fijn, datste d'rbie kumst"!

Mer, "Limburgs" es toal...dat besteit ech neet! Elk durp het zun eige plat! Es te mostum zekst, dan kumste (dink ich) urges vaan bie Mestreech....!?

 

Vrije vertaling voor de niet-Limburgers op dit forum: "Op de Limburgse loss groeien de beste groenten. Morgen komt de Amstel-Gold race bij Maastricht". ( )

In mijn moestuin heers ik als een tiran.

Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.

Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.

De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.

Link to comment
Share on other sites

Hoi weknow, de wereld draait zich beteke om. Ik ben een westvlaming wonend tegen Lanaken.

Ik kom geregeld de Zeelandse kant uit hoor al was het om eindelijk nog eens verse vis te kunnen proeven.

Dus ik ik mis de vis en jij zal wel ergens onze vlaai missen zeker.

groetjes

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...