May 12, 201312 yr Hallo,Ik ben Martijn en heb me zojuist aangemeld als lid.Mijn interesse gaat voornamelijk uit naar aardbeien en druiven.Ik heb op m'n werk (als zelfstandige), naast m'n pand, wat ruimte gemaakt voor aardbeien.Ik lees zeker wel al een 1,5 jaar mee op het forum en nu is het tijd om ook eens te reageren. Hierbij een fototje van de aardbeien-stelling met automatische irrigatie systeem.
May 12, 201312 yr Welkom! Ik ben niet bekend met irrigatiesystemen. Kan je uitleggen hoe het werkt? http://moestuinmiep.blogspot.com
May 13, 201312 yr Welkom ! Waanzinnig, zulke dingen bedenken voor wat aardbeien, en zo direkt naast je werk ( ik zou de neiging moeilijk kunnen onderdrukken de hele tijd erheen te lopen ) Is het een zuidwand ? Lijkt het me aardig heet kunnen worden. Scherm je tegen de zon ?Misschien wel een idee om dit ook te posten in het topic van Borsalino ? Of anders wel ook je eigen 'seizoen' te openen succes in ieder geval. En hou ons op de hoogte.
May 13, 201312 yr Welkom Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl
May 13, 201312 yr Welkom, Martijn! Dat is een voordeel als zelfstandige met pand: je kunt zelf bepalen wat er op je grond naast je pand komt. Gave opstelling voor je aardbeien! Nou ben ik nieuwsgierig naar je druiven... Marijke. Door een klein beetje zon kun je veel regen vergeten.
May 13, 201312 yr Author Ik merk inderdaad dat ik regelmatig wel even langs ga om te kijken hoe ze er bij staan.Hij staat inderdaad op het zuiden. Ik denk niet dat het te heet word. Er zit alleen aan de bovenkant een dakje op.En bij warm weer druk ik even op een knopje en krijgen ze weer een keer extra water, ideaal. Nu is het pand helaas niet van mijzelf, maar ik betaal er genoeg huur voor. Ik heb ook in het topic van Borsalino reeds wat geschreven.
June 6, 201312 yr Author Ik kon het niet laten om nog wat uit te breiden.Nog maar een rijtje er bijgemaakt en nu een wat diepere buis gemaakt. Ik hen nu boven Malling Pearl en VimaRina en onder Evi2 en Florin aardbeien Martijn
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.