Geplaatst: 8 augustus 201312 j o super en prachtig..Ik hoop het ooit nog eens te kunnen doen ( Jorieke kom je maar een privé cursus geven hier bij ons.. )hartstikke mooi! We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 8 augustus 201312 j Wat een super leuk resultaat.Vond het stiekem best wel jammer dat ik er niet bij kon zijn. Makkelijke moestuintjes en kippen verzorgerster.Courgette, broccoli, rodekool, rodeui, bieten, radijs, peulen, snijbiet, andijvie, bonen, tomaat, peper, paprika, kruiden, aardbeien, aalbessen, rabarber http://www.kippenhuis.blogspot.de
Geplaatst: 9 augustus 201312 j Ontzettend gaaf die sloffen! Leuk lijkt het me ook dat vilten! En best snel resultaat!
Geplaatst: 9 augustus 201312 j Leuk zeg, da's wel meer dan een cursus geweest. Meestal maak je eerst balletjes en echt gelijk geen sloffen.
Geplaatst: 10 augustus 201312 j En ik was ook overtroffen dat we sloffen gingen maken. Ik ben super trots dat ik wel de 153 km heb afgereisd zonder Tom Tom. Op al was het zwarte zaterdag er was niets van te merken op de weg. Ik ben heel blij met mijn sloffen. En wil het op mijn werk ook gaan proberen. Jorieke bedankt.
Geplaatst: 11 augustus 201312 j Auteur Tja, ik wou sloffen maken Dus gebeurde dat Een tas of kussenhoes kon ook. We kregen les van iemand die ook 12-jarigen les geeft, en die leren in de 2e les ook al sloffen maken. Dat lijkt mij ook wat snel, want het was nog een hele klus. Maar nu loop ik lekken wel de hele winter op warme schapensloffen. Nu nog een stukje (varkens?)huid als zool Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 11 augustus 201312 j Ik vond het heel erg jammer dat ik nog net op vakantie was, ik had graag mee gedaan met vilten. Wie weet gaat het een keertje in de herhaling?
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.