Geplaatst: 11 maart 201412 j Hey people, Terug van weggeweest. Wegens omstandigheden. Ik zal er niet te veel over uitweiden hier. Komt vanzelf.Wil rustig aan weer beginnen. De wil blijft, het moeten is er vanaf en laten we buiten de deur staan. Nog niets verder gedaan in de tuin, geen zaadjes gezaaid. Starting all over. Het weer werkt dit jaar wel mee om weer te beginnen. Een groot positief lichtpunt Een fijne dag ieders (op/in of uit de tuin). Genieten van het zonnetje. Ik ga zo voor t eerst in tijden maar weer s wat sla zaaien. Het sla-seizoen is (bij mij) weer begonnen Ga later mijn eigen blogje opzoeken, afstoffen en wat oppoetsen. Groetjes
Geplaatst: 11 maart 201412 j Ben een nieuweling, maar wil toch welkom terug schrijven.Is leuk te lezen dat je gemist bent, niet waar?
Geplaatst: 14 maart 201412 j Auteur Eehm.. niet in de tuin Jasmin. Ik was héél ergens anders. Ik ga niet naar de MTFD ook al heb ik tot nu alle bijgewoond. Veel te druk voor nu, en ik heb niets te ruilen omdat ik weer moet opstarten met de tuin. Heb tot nu toe nog maar 1 bakje sla gezaaid. Gewoon rustig aan, geen stress. Bedankt voor het welkom terug iedereen
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.