Geplaatst: Gisteren om 18:551 d Gisteren komkommers in het zuur gezet. Paar dagen daarvoor ook al. En nu ben ik nog even water geven bij een medetuinder die op vakantie is , heb ik alweer een vracht komkommers. Er valt niet tegenop te eten. En dan heb ik ook mijn eigen komkommers nog. Ik probeer nog een paar potten in te maken morgen of overmorgen en anders geef ik ze wel weg want ik ga a.s. vrijdag zelf ook een weekje weg op vakantie
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Ruim 2 kg komkommers ingemaakt. Die kreeg ik als dank voor oogsten en water geven bij een productietuin. Ik mocht daar ook bonen plukken en die heb ik deels ingemaakt. Nu minimaal een maand geduld hebben. De vorige keer is 8 maanden geduld zelfs gelukt en toen waren ze erg lekker. Hopelijk nu ook weer. Allemaal recepten van Cornersmith trouwens. Linkje voor de dillebonen. 13 minuten geleden13 min aangepast door Anna3
Geplaatst: 26 minuten geleden26 min @Anna3 Alleen de aanblik is al prachtig! Dank je wel voor de tip, wat een leuke site is dat!Begrijp ik het goed (receptuur pickling) dat je de bonen rauw hebt verwerkt tot pickles? Alleen het overgieten met de warme vloeistof en de 10 minuten verwarming in de dichte pot? Een erg leuke en voor mij nieuwe manier van conserveren van bonen.
Geplaatst: 9 minuten geleden9 min @Dahli Dat klopt helemaal! Het enige lastige is hoge potten vinden Ik heb hun boeken, maar zie dat de dillebonen ook op hun site staan. Heb de link in mijn vorige bericht erbij gezet.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.