Geplaatst: 1 uur geleden1 u Hallo allemaal, alle gezwollen bolletjes meteen kaviaar noemen is natuurlijk flauwekul. Geweekt en gekookt mosterdzaad is nog steeds mosterdzaad. Tonburi is ook zoiets. Zelf ook geprobeerd, maar dit jaar niet gelukt. Ga het volgend jaar weer proberen. Niettemin is het geen kaviaar.Kaviaar is onbevruchte eitjes van de vrouwelijke steur. Die daarvoor gedood wordt. Punt. Andere visseneitjes heten dan weer kuit.
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Het is echt een aanrader. Je zou verwachten dat het zoals hele grove mosterd smaakt, maar dat is niet het geval.
Geplaatst: 51 minuten geleden51 min @woldistel Ik ga ervan uit dat iedereen begrijpt dat het hier om de verschijningsvorm gaat, niet om het oorspronkelijke product kaviaar.Zo zijn er wel meer producten of bereidingen die vernoemd zijn naar de uiterlijke vorm. De limoenkaviaar bijvoorbeeld die Tropische plantengek geteeld heeft.Of Farfalle, een pastasoort met een vlindervorm. Ook flauwekul omdat het geen echte vlinders zijn? Of croissant, dat halve maan betekent, maar geen hemellichaam is. Vermicelli, kleine wormpjes. Zit geen worm in, weet ik zeker.Kun je allemaal flauwekul noemen, maar het gaat om de verschijningsvorm. Ligt in ieder geval beter in de mond dan “gekookt-mosterdzaad-met-diverse-toevoegingen”. Én bijkomend voordeel: er is geen steur voor gedood 😉.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.