Geplaatst: 5 februari 20178 j Veel chocolade fans in moestuinforum land. Je mag mij noteren voor een chocolade taart https://www.deblijehoeve.nl/
Geplaatst: 17 februari 20178 j 4 pakken sap 1,5 literNotenbroodFrambozenjam Voor Jorieke en Joep : lekkers in n doos
Geplaatst: 22 februari 20178 j Daar zit alcohol in....maar ik breng ook gewoon sap mee....zelfgekocht
Geplaatst: 1 maart 20178 j Ik lees dat Appelvrouw al pompoensoep meebrengt.Dat zal wellicht niet voldoende zijn voor alle deelnemers.Zal ik pompoensoep van Butternut maken, ruim 2 liter (en meenemen ) Inhoud bloempot of bak berekenen
Geplaatst: 2 maart 20178 j Ik wil wel een alcoholvrije punch maken en koffie meenemen voor Jorieke. Schrijft over outdoor, groene en duurzame lifestyle op http://www.cherrycharlie.nl (shameless plug)
Geplaatst: 21 maart 20178 j Ik weet nog steeds niet wat ik meeneem, vermoed dat het een lastminute beslissing wordt of ik zelf iets ga maken of uit de winkel meeneem. Hebben we nog ergens een "tekort" aan?
Geplaatst: 21 maart 20178 j Auteur Drinken komt nog wel van pas als het een beetje mooi weer word dan word er redelijk wat gedronken.Dus een fles limonade en/of cola komt nog wel van pas.
Geplaatst: 21 maart 20178 j Ok, dat kan ik. Noteer dat maar en misschien neem ik dan nog iets anders mee.
Geplaatst: 21 maart 20178 j Auteur Nu las ik net in het kaastopic hier van Jorieke dat ze de verjaardag van haar vader vieren de dag na de moestuindag.Nu is de vader van Jorieke ook altijd de afwas hulp is het misschien leuk als sommige van ons een kleinigheidje voor hem meebrengen?Gewoon iets kleins.
Geplaatst: 22 maart 20178 j Auteur Maakt niet uit is gewoon voor de leuk van mijn part breng je een fles afwasmiddel mee met een strikje erom maar reep chocola, iets eigengemaakts jam iets zuurs enz.
Geplaatst: 23 maart 20178 j Auteur Tot nu toe hebben 13 van de +- 31 mensen doorgegeven wat ze meebrengen, wie volgt? Er is nog tijd hoor maar ik ga hem nu wel vaker omhoog schoppen
Geplaatst: 30 maart 20178 j Angela: ipv pompoensoep breng ik zalm/roomkaas rolletjes mee. En een potje bramenjam en kruisbessenjam.Appelvrouw gaat namelijk al vele liters pompoensoep maken. Inhoud bloempot of bak berekenen
Geplaatst: 30 maart 20178 j Is de jam voor de lunch of proeverij?Het is maar net waar ik ze neerzet, ik zie wel.Is er trouwens wel een jam-proeverij? Inhoud bloempot of bak berekenen
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.