Geplaatst: 19 uren geleden19 u Ik doe het ook nog met kleine schaaltjes oogst, maar wel een lekker fruithapje aan het eind van de dag ^_^
Geplaatst: 5 uren geleden5 u 1 minuut geleden, Rookie zei:kooltje gebarsten..Kun je die niet meer eten? Zo te zien zijn ze allemaal goed gesloten en klaar om zo te eten.
Geplaatst: 5 uren geleden5 u Auteur De nectarines zijn net op, en we gaan zo door met de volgende oogst van steenvruchten uit de kas: Roter Weinberg perzik
Geplaatst: 4 uren geleden4 u 43 minuten geleden, Petrasmoestuin zei:Kun je die niet meer eten? Zo te zien zijn ze allemaal goed gesloten en klaar om zo te eten.Ja hoor, het ziet er verder nog goed uit.Ik snijd de randen van de barst er af, de rest is dan nog goed.
Geplaatst: 26 minuten geleden26 min De enige vrucht trompe d’ Albenga eraf gehaald het eindje ligt te rotten. Wel al een heerlijk soepje mee gemaakt gisteren. Nog twee minipompoentjes.En wat wortelen Yellowstone!
Geplaatst: 19 minuten geleden19 min Leuk, die pompoentjes! Ik heb er 1 van de babybear. Maar ook klein. Zonde van die Trompe…
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.