Geplaatst: 20 maart 20196 j Het forum doet vandaag al heel de dag moeilijk,hebben meer mensen hier last van?Hij laad op bepaalde momenten echt heel slecht, met andere site's totaal geen problemen.
Geplaatst: 22 maart 20196 j Het gaat nu weer snel hier. Edit : Ook het uploaden. De moestuin van Patrijs
Geplaatst: 2 april 20196 j Auteur En zojuist kon ik weer niet op de site komen en toen ik er wel op kon moest ik opnieuw inloggen???
Geplaatst: 3 april 20196 j Hier hetzelfde, krijg steeds een foutmelding dat deze site niet geladen kan worden, maar uiteindelijk laadt hij toch. De site is wel trager dan normaal.
Geplaatst: 3 april 20196 j Gek, ik vlieg er doorheen de hele tijd. De hele dag al, gisteren ook niets gemerkt? Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 3 april 20196 j Van gisteren 2 april heb ik inderdaad een melding over serverfouten. Even in de gaten houden. Geef het vooral door als je wat merkt, dan kan ik de webhoster gericht laten zoeken naar de oorzaak.
Geplaatst: 15 april 20196 j Auteur En nu weer raakCan't reach this pageen als ik er dan wel ben langzaam met laden
Geplaatst: 16 april 20196 j Ik krijg de laatste paar dagen steeds een link naar een “win” site Zeluf doen! Nooit uit de koppigheidsfase gekomen gelukkig!
Geplaatst: 2 mei 20196 j Auteur Vandaag kon ik weer niet op het forum komen, was in de middag.Net weer geprobeerd en nu lukte het wel maar ik moest opnieuw inloggen.
Geplaatst: 17 juli 20196 j Auteur Jorg ik krijg de melding dat de site niet beveiligd is als ik een onderwerp plaats?
Geplaatst: 17 juli 20196 j Ik heb dit afgelopen 4/5 weken heel regelmatig, maar dan kan ik niets posten. Net ook weer, maar in deze topic kan ik wel weer plaatsen. Ik krijg als ik op een topic klik, een melding met een geel scherm waarin er een melding niet valid staat.
Geplaatst: 18 juli 20196 j @angela: nog steeds? Mogelijk net gezien op moment dat certificaat vernieuwd werd @mellie: wat is de melding precies? of is het de melding dat van connectie time out? Welke browser? De oorzaak van alle bovenstaande meldingen is namelijk een time-out, er wordt tijdelijk te veel gevraagd van de resources van de server. Op termijn moeten we upgraden naar een snellere server.
Geplaatst: 19 juli 20196 j Als ik de inmaaktopic open, krijg ik nog steeds de melding‘Need valid id’Met daaronder ‘open in browser’ te zien.
Geplaatst: 26 juli 20196 j Auteur Ik kon zojuist weer niet op het forum komen. Nu is het me wel gelukt maar moest me wel opnieuw aanmelden.
Geplaatst: 13 december 20195 j Vandaag heel de dag geprobeerd op de site te komen, maar de site was zeker down vanaf 12:00uur tot zeker 17:00. Via mobiel en 2 internet verbindingen geprobeerd. Misschien omdat het vrijdag de 13de is?
Geplaatst: 13 december 20195 j Ik hoop het niet rorror We hebben de hele dag (en de afgelopen 2 dagen) last gehad van een hoge serverload. Vermoedelijk een hele hoop spambots die proberen te registreren en de server belasten. 3 weken geleden eenzelfde soort situatie. Ik ben bezig dat samen met de host te verhelpen, we proberen ze bij de poort te stoppen.
Geplaatst: 13 december 20195 j Ja, hier kon ik ook niet bij het forum komen vanmiddag. Rond half 5 wel weer.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.