Geplaatst: Gisteren om 10:541 d 33 minuten geleden, jasmin zei:Als je de korrels aanlengt met een sap, wijn, koffie etc is het nauwelijks te zien.Ja, deze keer had ik bijv. de koud getrokken kamillethee bevroren om te zorgen dat de loog niet te heet wou worden waardoor de thee zou verbranden. Dan lossen de korrels al niet zo snel op, en door de kleur kan je ook al slecht zien of alles is opgelost. Gelukkig is de maatbeker die ik gebruik zo goed als doorzichtig, en kan je nog wel wat korrels rond zien dwarrelen als je roert. Ja de groene kleur van brandnetelpoeder pakt mooi uit, ik heb ze goed donker staan tijdens het rijpen.
Geplaatst: Gisteren om 15:021 d De geur van de sinaasappels komt nu heerlijk door de verpakking van het zeepje. Ik ga het even bij mijn zakdoekjes leggen, kijken of de geur ook verder “afgeeft”
Geplaatst: 4 uren geleden4 u Ik heb een aantal blokken zeep verkocht, en de omzet meteen alweer geïnvesteerd... in mooie stickers!
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Ze lijken daar trouwens vierkant, maar dat was alleen om te zorgen dat er geen witte rand om de cirkel zit. En ik had er eerder al zelf wat geprint op grotere stickervellen. Maar dat werd wat dof, en belangrijker: ik moest ze stuk voor stuk uitknippen en dat werd ook nog eens niet heel erg netjes.
Geplaatst: 1 uur geleden1 u 2 uren geleden, Jorieke123 zei:Ik heb een aantal blokken zeep verkocht, en de omzet meteen alweer geïnvesteerd... in mooie stickers!Begrijp ik hieruit dat je de zeep ook echt voor de verkoop gaat maken? Ook voor mensen van het forum bijvoorbeeld? Ik ben er namelijk wel in geïnteresseerd en zou in dat geval graag iets van je kopen. Of verkoop je het alleen in locale kring? Wat ik me ook zou kunnen voorstellen i.v.m. dat verzend-gedoe.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.