Geplaatst: 14 mei 201213 j ik keek vanmorgen onder mijn slakkenval en vond daar versterking in mijn strijd tegen de slakken! :clapWel even goed kijken trouwens... Ik had mijn flitser niet aan.
Geplaatst: 14 mei 201213 j Mazzelpick! Groetjes, Birgit (Soil Food Web Consultant) Meer weten over het microscopische bodemleven? https://rijkebodem.eu
Geplaatst: 14 mei 201213 j Dat is mooi meegenomen Stuur je m ff door als hij bij jou klaar is? Good things come in small packages
Geplaatst: 14 mei 201213 j Goede én leuke hulp! Wees jezelf, er zijn al zoveel anderen... Groetjes! Meekje
Geplaatst: 15 mei 201213 j Auteur Hij heeft er zelfs nog een vriendje bijgehaald! Nou ze kunnen goed hun buikjes rond eten want ik heb genoeg slakjes!
Geplaatst: 15 mei 201213 j Hij heeft er zelfs nog een vriendje bijgehaald!.... Hopelijk is het een vriendinnetje! Dan breidt de slakkenvangerspopulatie zich flink uit. Nou heb ik wel ooit gehoord dat kikkers graag aardbeien lusten. Maar een goeie daad moet natuurlijk wel beloond worden.
Geplaatst: 15 mei 201213 j Dan de aardbeien maar á la Borsalino van de grond zetten. Of kunnen ze soms ook nog klimmen Good things come in small packages
Geplaatst: 15 mei 201213 j Kan ook een padje zijn natuurlijk, kan het niet zo goed zien op de foto Hihi kikkers eten geen aardbeien hoor Alle soorten die in ons land voorkomen zijn carnivoren. Er is een soort boomkikker die rode vruchten eet maar die komt niet in ons land voor http://mijnmakkelijkemoestuintje.punt.nl
Geplaatst: 16 mei 201213 j Auteur Is idd een padje, maar heeft hele goede schutkleur dus je ziet hem haast niet. Vriendje is ook een padje maar dan groter. Ik heb ook een vijvertje in de buurt dus misschien komen er wel babypadjes... Helaas zitten in die vijver ook salamanders en die lusten misschien wel weer paddenvisjes. Ach ja, zo is de cirkel weer rond.
Geplaatst: 16 mei 201213 j Auteur Ik heb daar geen aardbeien staan, die staan elders in een grote bak. Daar kunnen ze lekker niet bij!
Geplaatst: 16 mei 201213 j Aha! Ik ben ook al verschillende padjes tegengekomen, maar ik wist niet dat ze me hielpen met het opruimen van de slakken. Nou, laat ze hun buikje maar rond eten...!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.