Geplaatst: 7 uren geleden7 u We aten gisteren avond een traybake met pompoen uit mijn moeders tuin, een paar takjes rozemarijn uet. De ui, spekjes en spruitjes zijn gekocht. Het was weer heerlijk. De foto was ik bijna vergeten te maken.
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Eindelijk mijn pompoen tulband gemaakt. Wel een werk, maar hij is heel goed geslaagd. Lekker luchtig, totaal niet droog.Hij mag van mij nog iets fruitiger gaan smaken, dus volgend jaar eens proberen. Voorlopig niet, ik heb zoveel taarten gemaakt afgelopen jaar, dat ik even genoeg heb. Ik ben zelf niet zo gek op cake, omdat die vaak of droog is of heel plakkerig. Maar mijn vorige taart in diverse lagen met pecannoten, dat blijft toch mijn favoriet om met pompoen te maken.Deze keer met de muscaatpompoen. Er zit geen smaak aan, maar ze is wel heel zacht.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.