Geplaatst: 16 uren geleden16 u Ging hier goed tekeer. Nu alleen nog maar regen. @Dahli wat?! Jeetje petje af hoor.
Geplaatst: 15 uren geleden15 u Ja, hier net ook. Bleef maar flitsen. Het leek bijna dag en daarna keiharde regen en wind. Nu is het weer rustig. Ik zie morgen de schade wel.
Geplaatst: 15 uren geleden15 u Wij zagen de buien van verre aankomen.Heerlijk, dat weidse uitzicht.We pakken er dan de tuinstoelen bij, allebei een biertje en gaan uitgebreid zitten kijken naar het naderen van de bui en genieten van elkaars gezelschap.Het zit nu in volle hevigheid recht boven ons hoofd en het regent, dus we zijn naar binnen gegaan.De windvlagen raken in alle hevigheid de hoge bomen rondom.Indrukwekkend!
Geplaatst: 8 uren geleden8 u Hier in oost Groningen gingen volgens mijn vrouw bomen tegen de vlakte, waaide onze stacaravan (tijdelijk onderkomen) zowat om en hoopte ze maar dat het kippenhok er nog stond. Ik heb niets vernomen en ben overal lekker doorheen geslapen. In ons bos waren wat takjes uit de wilgen gewaaid, de caravan stond nog op zijn pootjes en de haan kraaide tegen vijven dat er niets aan de hand was. 🤣
Geplaatst: 8 uren geleden8 u Wat een beest van een bui. Ik stond samen met een goede vriend op een dijkje aan het markermeer, en we lagen er zowat in op gegeven moment.. Wat een wind.Hagel ook. Dus op weg naar huis al voorbereiden op puinruimen... bleek gelukkig niet nodig. 3 potten omgewaaid, en een paar kleine takjes afgewaaid van een boompje in de tuin.Maar wat een vuurwerk. Machtig mooi.
Geplaatst: 7 uren geleden7 u Dit is de stormschade...Dat vind ik dan wel weer erg jammer, want ik had me erg verheugd op deze erwten, ik had er zoveel goeds over gehoord...
Geplaatst: 7 uren geleden7 u En dan krijg ik nu net dit alert.Volgens mij is nu alles al een paar uur achter de rug.Beetje jammer wel. 7 uren geleden7 u aangepast door Rookie
Geplaatst: 7 uren geleden7 u Zonde @Rookie ..Zou je ze nog kunnen stutten met een bamboe stok of iets soortgelijks? Onder de noemer "niet geprobeerd..."?
Geplaatst: 7 uren geleden7 u Ja, ik ga het nog wel proberen.Er zullen er ook bij zijn, die niet zo erg geknakt zijn, hoop ik.
Geplaatst: 6 uren geleden6 u Het eerste dat ik zag vanmorgen toen ik de woonkamer binnen kwam na een goede nachtrust. Overal doorheen geslapen, niets gemerkt van het onweer in Midden-Groningen.De tweede aankoop van een tuinpaviljoen van Action vond ik al wat bedenkelijk; het frame was wat ieler en het zeil was te ruim. Daardoor is er waarschijnlijk wat water in de plooien komen te staan en met een valwind erbij (denk ik) zakte het in een keer door. Gelukkig is er niet meer regen ingekomen, anders was de schade groter geweest.Snel een stuk van de waterslang afgesneden en in het midden van de "kuip" gelegd en het water naar de regenton geleid. Die was bijna leeg en is nu vol. Vervolgens met de bezemsteel het middelpunt omhoog geduwd en het zit weer tijdelijk op z'n plek. Nu nog wat bedenken om het te verstevigen.Ik probeer ze nog één seizoen aan te houden, dan komt er een vaste overkapping tegen het huis en maak ik van deze twee één goeie, die komt dan op de plek waarvandaan de laatste foto is gemaakt. 6 uren geleden6 u aangepast door HuubvG
Geplaatst: 6 uren geleden6 u 1 uur terug, Rookie zei:En dan krijg ik nu net dit alert.Volgens mij is nu alles al een paar uur achter de rug.Beetje jammer wel.Die had ik ook, maar ik kreeg elke keer enkele tientallen meldingen, om de paar minuten één, ontzettend irritant. Ik heb die hele red alert eruit gegooid.
Geplaatst: 6 uren geleden6 u @HuubvG die NL alert is waardeloos. Ben blij dat het niet de enige alarmering is, ik kreeg zelf geen meldingen (heb het aan staan), maar mijn maat kreeg (we zaten in dezelfde auto-) 5 berichten na elkaar, over Limburg (we stonden bij Lelystad.) Wat een amateuristisch systeem.
Geplaatst: 5 uren geleden5 u Operatie "red de erwt".Geef mij maar een touwtje en een paar stokken.😄Ik zie wel wat er overblijft.
Geplaatst: 5 uren geleden5 u 2 uren geleden, Rookie zei:En dan krijg ik nu net dit alert.Volgens mij is nu alles al een paar uur achter de rug.Beetje jammer wel.Blijkbaar werden mensen wakker en vonden ze het nodig om 112 voor stormschade van uren geleden waardoor de meldkamer overbelast raakte.Hier lijkt het allemaal nog mee te vallen maar dit soort noodweer maakt het tuinieren er niet leuker op. 5 uren geleden5 u aangepast door loes
Geplaatst: 3 uren geleden3 u Hier in Midden Nederland is het tussen 22.30 en 00.00 uur noodweer geweest. Onweer, windstoten en heel heel veel heerlijke regen. De temperatuur zakte tot 19 graden. Alles in huis open gezet (her en der water naar binnen geregend, maar dat was zo droog gemaakt). Regentonnen zitten vol, water geven hoefde vanochtend niet én nog heerlijk geslapen ook in een afgekoeld huis. Wij vonden het een cadeautje. Alleen wat borages omgeknakt. Geeft niks.
Geplaatst: 3 uren geleden3 u Wij hadden rond 13.00 uur noodweer. Mijn knoflook was van de week al gaan vallen, nu nog wat verder, maar ik geen probleem. Alleen altijd die rozen, wij konden de lange stokken van de week niet vinden. Maar daar moet wel wat aan gedaan worden. Hangen over mijn bakken heen. 1 Bak heb ik al naar voren geschoven, want die prei en wortel konden amper groeien van de schaduw.
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Uren regen onweer donder en bliksem. Regenmeter geeft 40 mm aan in 1 avond.
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Wat een heerlijkheid al dat water dat scheelt een hoop gesleep! Gratis water uit de lucht, tel je zegeningen. Mellie mooi foto zeg! Ik kreeg uit de stad ook een filmpje met de flitsen die maar niet stopten..net een stroboscoop.Vandaag lijkt het iets minder warm maar we houden toch maar het bejaarde protocol aan *kijkt even op AccuWeather chips toch nog 31 graden.
Geplaatst: 1 uur geleden1 u En ja gisteren na de hoosbuien is ons rozenboompje gesneuveld op het terras waar wij altijd tegen aankijken. Dat was niet leuk.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.