Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Het weer in 2026

Featured Replies

Geplaatst:

@redzebra Wij kregen een paar weken geleden een brief van de woningbouw, dat er klachten waren binnen gekomen dat het zo heet wordt in de woningen.
Nouja de woningen zijn goed geisoleerd heeeeel fijn in de winter, niet zo fijn in de zomer, duurt 1 a 2weken voordat de warmte uit huis is, zelf met ramen en deuren open.
Maar wat blijkt, de meeste mensen die klaagden hebben heel de dag de deuren openstaan. Ook als het 30+ graden buiten is.. tja dan warm je je huis ook op tot 30graden. Zelfs gister 10tallen mensen met de achterdeur/balkondeur open. Wij houden alles potdicht. was gister opgelopen tot 26graden in slaapkamer. Maar goed we hebben airco het is zo cool als we hem aanzetten.
Maar bij sommige buren is het gewoon 30graden in huis vandaag 😰

Geplaatst:

@redzebra Dit is wat wij doen. 's avonds als het afgekoeld is buiten gaan de ramen open.
's morgens wanneer het buiten warmer is dan in huis, dan gaan alle ramen dicht. Wij hebben een meter voor binnen en buiten temperatuur.

Op een gegeven moment laat in de middag of avond wanneer de temperatuur buiten lager is dan binnen, dan gaan alle ramen weer open.

Ik heb maar een ventilator aan staan op afstand en zit met een vestje aan, anders vind ik het gewoon te koud.

Zo is het goed uit te houden, ook 's nachts.

Geplaatst:

Ja, deuren open laten overdag, is geen goed idee bij deze hitte, hier gaat ook alles potdicht vanaf de buitentemperatuur s'morgens hoger is (inclusief lamellen toe aan de ramen waar de zon op dat moment zit) en totdat de temperatuur buiten lager is, anders was het ook al lang boven de 30 binnen.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.