Geplaatst: Donderdag om 01:342 d 4 uren geleden, Petrasmoestuin zei:ik heb gehoord van mensen op FB dat als je milde pepers zaait die meer in de hoogte groeien het mogelijk is om ze per 3 in een mini bak te zetten,Gaat dan om de soort van caspicum annum. Niet voor de ander varianten.Tevens geld voor annum, dat het niet te grote pepers gaat zoals bell. Dus voor soorten in die klasse die grote pepers dragen wil je er één in een pot.
Geplaatst: Donderdag om 06:051 d Misschien dan toch eens een kijkje nemen op Reddit @donaldk 😁Daar is echt een hele actieve ruil door heel Europa gaande, met tientallen zelfgekweekte soorten. Het is dat ik zelf wat meer van de tomaten en wat minder van de pepersoorten ben. Dus ik kijk nog even wat ik doe volgend jaar. Maar het zijn een bak liefhebbers en peper gekkies bij elkaar daar haha.Edit: https://www.reddit.com/r/HotPeppers/ Donderdag om 06:071 d aangepast door Lsjr33
Geplaatst: 13 uren geleden13 u Yup twee ruilen USA en EU. Er is/was volgens mij ook een Discord voor. Ik kwam het een paar jaar tegen toen ik ging kijken bij een Youtube kanaal met een cult aanhang. Ik dacht dat ik daar kwam via @rorror , maar zou ook via Markos op Tweakers en ons eigen forum geweest kunnen zijn, dat weet ik niet meer zeker #brainfog #seniormoment;-). Ons forum was vroeger ook zeer actief en dan had je met 10-15 deelnemers 100-150 varieteiten zaadjes. Het is en was altijd supervriendelijk, dus als je geen oogsten had zoals ik, of een newbie was werd er niet gezeken over pariteit ( peppersrus forum, moest je soorten aanmelden en die werden dan wel of niet goedgekeurd door AnchilliQue, waarna gezegd werd hoeveel je mocht kiezen uit de voorraad, die Amerikaanse/EUR ruilen waren toen ik keek (2 jaar terug?) ook sterk paritair). https://www.chillipepers.nl Home of the Turbo. De snelle zadenruil, sinds 2012, bedacht en georganiseerd door Sol.
Geplaatst: 12 uren geleden12 u Op 8-1-2026 om 10:11, Petrasmoestuin zei:Op Facebook ook. Iemand had 60 verschillende pepers gezaaidIs dat de groep van Jan en Joke Cactus en anderen? Jan deed altijd duizenden peperplanten en Joke 600 tomaten soorten. Ze hebben ook een zaadwinkeltje. Ik had als overijverige newbie ook wel een soort of 30 staan.Ik heb zelf niets van Meta, dus kan er niet bij. https://www.chillipepers.nl Home of the Turbo. De snelle zadenruil, sinds 2012, bedacht en georganiseerd door Sol.
Geplaatst: 12 uren geleden12 u @donaldk Discord zal via mij zijn, ik zit daar nog steeds in de groep, ook wel eens hier gemeld.
Geplaatst: 10 uren geleden10 u duizenden zaaien? en daadwerkelijk ook oogsten? of alleen maar veel phoeha. Zie veel mensen met veel veel om eigenlijk alleen hun website te promoten en uiteindelijk maar een plant of 50 te hebben staan in een mini kasje You can bury a lot of troubles by digging in the dirt
Geplaatst: 3 uren geleden3 u @rorror dat dacht ik ook. Weet alleen niet meer welke discord. Is dat dezelfde seed exchange als hierboven genoemde op reddit, of is dat weer een andere? https://www.chillipepers.nl Home of the Turbo. De snelle zadenruil, sinds 2012, bedacht en georganiseerd door Sol.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.