Geplaatst: 30 januari 201412 j Kan je dat meten dan I.Q dacht dat E.Q ook mee zou spelen. Dan ziet het er iets rooskleuriger voor mij uit Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel.
Geplaatst: 30 januari 201412 j Ik in ieder geval zat zéker niet te IQtesten... maar was lekker bij het IFFRG filmfestival in Groningen (Internationaal Filmfestival Rotterdam ín Groningen, er zijn nog genoeg kaartjes!!! )Komende 4 dagen ook nog (ik nog 16 films te gaan), dus van mij kan je alleen rond déze tijd wat drukte verwachten...
Geplaatst: 30 januari 201412 j @jizkaha : waar heb je die cursus gehaald ? Wie zoiets ook al lang leren.
Geplaatst: 30 januari 201412 j @ Sansareli: Hiero, is een schriftelijke opleiding.Deze club heeft ook klassikale opleidingen. Maar zijn dus wel een klap duurder.Misschien kunnen we straks wel samen huiswerk maken!
Geplaatst: 30 januari 201412 j Leuk,ik heb de kruidengeneeskunde gedaan,en ben nu aan het twijfelen of ik edelsteentherapie ga doen.Ik weet daar eigenlijk al heel veel van.
Geplaatst: 30 januari 201412 j JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Klaar met die vreselijke 3 weken vol tentamens! Op naar de herkansingen over 2 maanden Maar eerst kan het betere leven weer van start: Planning maken, zaden uitzoeken en zaaien! Om vervolgens weer te stressen over te weinig ruimte.. > Planten kopen? Doe het bewust!
Geplaatst: 31 januari 201412 j @ Dennis dat probleem herken ik helemaal (ruimte tekort en teveel willen haahhahaik hoop dat je geen herkansing nodig hebt , kun je lekker in de3 tuin knooien
Geplaatst: 4 februari 201412 j De mannen zijn in de keuken met de motor van zoonlief bezig,en kwam toevallig al zappend op Jouw vrouw Mijn vrouw. Hilarisch. Een rawfood vrouw ruilt met iemand die extreem schoon is.
Geplaatst: 5 februari 201412 j Wie van jullie heeft eigenlijk al de prijsvraag februari/maart gemaakt? We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 5 februari 201412 j Ik niet ben druk bezich met o.a. deze topic's : https://www.moestuinforum.nl/topic/11557-recepten-met-spelt/ en https://www.moestuinforum.nl/topic/11550-paddenstoelen-telen-stap-voor-stap/ Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel.
Geplaatst: 5 februari 201412 j ik heb het gedaan een beginner moet toch ergens beginnen en door jullie lukt het ook
Geplaatst: 5 februari 201412 j Wie van jullie heeft eigenlijk al de prijsvraag februari/maart gemaakt? Ik niet. érg he ? Of ik daar nou te lui voor ben ? Zit nog steeds te denken: moet ik dat nou gaan doen ..... ? Ik zag na een tijdje turen een 2e foto die ik herkende, maar ik zie van de andere foto's echt helemaal geen aanknopingspunten ! Terwijl ik eigenlijk dácht dat ik nooit wat miste van die updates. Wel dus ? Eerlijk gezegd. Ik vind het zo'n opgave alles uit te gaan pluizen Misschien zaterdag es kijken. Overigens Appelvrouw. Héél erg leuk bedacht hoor. En het zet de updates ook weer es op de kaart ( ik kijk tóch wel hoor )
Geplaatst: 5 februari 201412 j Ik wel! hij was superleuk en ook best moeilijk, een aanrader voor iedereen!
Geplaatst: 5 februari 201412 j BeertjeRinke en Piroska: moeilijk maar goed te doen toch? We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 5 februari 201412 j Ja was zeker te doen, het koste wat tijd en concentratie maar zo superleuk al die seizoenen van iedereen te zien, dat was eigenlijk al een prijsje! edit, had natuurlijk zelf ook al die seizoenen kunnen lezen maar het kwam er maar niet van...
Geplaatst: 5 februari 201412 j En met de TIP van Appelvrouw wordt het zoeken in de blogs een stuk eenvoudiger...
Geplaatst: 6 februari 201412 j Ik heb 'm ook gedaan, zónder tip. Twas moeluk maar goed te doen. En errug leuk! @Piroska, als jij het zien van de seizoenen van iedereen al een prijsje vond, mag ik dan de seed catalogus?
Geplaatst: 6 februari 201412 j prima te doen had alleen het nadeel dat ik de blogs helemaal ging lezen wel weer een hoop leuke dingen gezien een beginner moet toch ergens beginnen en door jullie lukt het ook
Geplaatst: 6 februari 201412 j verdien ik nu een bonus punt een beginner moet toch ergens beginnen en door jullie lukt het ook
Geplaatst: 7 februari 201412 j Hm helemaal niet erg om vulling en deeg over te hebben bij het bakken van een citroentaart! Nu heb ik nog een mini citroentaart en een mini chocolade-notentaart. NOMZZZZZ
Geplaatst: 8 februari 201412 j Ik heb 'm ook gedaan, zónder tip. Twas moeluk maar goed te doen. En errug leuk! @Piroska, als jij het zien van de seizoenen van iedereen al een prijsje vond, mag ik dan de seed catalogus? kdaggutnie
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.