-
Identificatie: wat voor plant, struik of boom is dit? #2
Het is zeker duivenkervel. Ik heb het veel in het bos. In mijn vorige tuin had ik ook veel de witte, ook erg mooi ik weet zeker dat er hier ergens een foto van is ik zal eens zoeken.
-
Paaseierenjacht
Neenee KaVé het is de bedoeling dat iedereen wint. Hup hup doorzoeken🐣
-
Paaseierenjacht
Knap vind ik het. Volgens mij is ei 7 een lastige
-
Paaseierenjacht
Kan jij dan zien wie welk ei gevonden heeft?
-
Paaseierenjacht
Gelukkig is mijn 🌍 niet 🥚 vormig. Ik snap niet hoe jullie dit doen. Ik kijk wel een beetje rond maar verlies mezelf dan in het lezen van allerlei topics waar ik normaal niet kom..en dan is er zo weer een half uur voorbij met lezen en mijn schermtijd is dan ook weer over. We heel leuk hoor, zojuist bv het bato bakkentopic weer ontdekt 🍓
-
Teeltwedstrijd 2026.. Sperzieboon Purple Queen
Echt niet..veuls te koud
-
ruillijst Claudy april 2026
Fijn Claudia!
-
Kippen in de moestuin
Zo dat gaat hard!
-
Indische Loopeenden houden
Het eerste loopeendje😍! ( moet nog leren lopen denk ik..)
-
Goldfish & Mevrouw Groen, ruilen moet je in de lente doen
Dan ga ik voor de Nagina. Graag en dank. Wat kan ik jou nog bieden voor je keuken? Je krijgt al een potje basilicum zaailingen. Misschien een potje peterseliezaailingen ( Amsterdamse snij peterselie)?
-
Paaseierenjacht
Eerlijk gezegd dacht ik: Haha 1 april en wij met zijn allen maar klikken op die eieren. Maar het blijkt toch echt haha. Alleen de eieren in het logo zijn niet weg te klikken
-
Hebben jullie ook een bloementuin? foto's....
Zie maar hoor Tanja. Hier ook primula’s, lichtpaarse groeiden voor mijn vorige huis in grote pollen. Daar waren ook witte bij zoals hierboven van Hazeltje. De rode kreeg ik vorig jaar van Frans bezoek en de gele sleutelbloem komt ook uit mijn vorige woonplaats.
-
Waar ruikt je huis nu naar?
Naar spelt walnoten 🥕 kruidkoek.. ik kan geen gesneden puntje laten zien hij gaat straks in de vriezer en dan met Pasen met kaarsjes en gespoten frosting erop.
-
Goldfish & Mevrouw Groen, ruilen moet je in de lente doen
Ja denk ik ook. Mager en matig zon. Kan je me er een aanraden? Zo vroeg mogelijk bloem en vrucht.
-
Andere dieren dan vogels, insekten en huisdieren in de tuin.
Oo gatsie die kat van jullie verdiend geen punten. Heb je de muis al gevangen?